بهنوش بختیاری سحر زکریا

در روزهای گذشته و پس از انتشار مطلبی از سوی سحر زکریا در انتقاد به عدم توجه مهران مدیری به او و کم کار شدنش، بهنوش بختیاری با انتشار یک استوری در اینستاگرام به تندی به اظهارات زکریا واکنش نشان داد.

به گزارش مووی مگ، سحر زکریا پیش از این با انتقاد از مهران مدیری گفته بود:« آقای مدیری عزیز برام بسیارقابل احترامید ولی چند وقتی که از شما مصاحبه‌هایی میبینم که ذهنم رو مشغول کرده. شما در یکی از مصاحبه‌هاتون گفتید به اون آدم سر چهارراه فکر می‌کنید ولی چطور به تیمی که سالها با شما کار کردن فکر نمی‌کنید؟! که در این روزهای سخت چگونه زندگی می‌کنند تیمی که همیشه به بچه های مدیری سالها با ما برخورد کردن و نقش در کارهای دیگه به ما ندادن، آیا بعد از هیولای یک که بازده چندانی نداشت و بردن بازیگرانی که کارهای زیادی دارن و پولهای هنگفتی از بقیه کارها میگیرن بهتر نبود که با تیم قدیمتون کار میکردید تا ما هم گذران زندگی کنیم؟ گروهی که هنوز مردم دوستشون دارن وهنوز کارهای قدیمی رو می‌بینن!»

بهنوش بختیاری

و حال بهنوش بختیاری در پاسخ به زکریا نوشته:«روزی که زیرآب همکاران‌تان را می‌زنید که جز خوبی برای شما کاری نکرده‌اند، منتظر قانون کائنات باشید؛ اتفاقا من هم تو کارهای این کارگردان عزیزمان نیستم، ولی گله‌ای ندارم، ایشان مختار هستند که من را انتخاب کنند یا نه، ولی این نامردی است که بعضی‌ها هرچه که دارند از ایشان است، بعد می‌آیند می‌گویند چون با این کارگردان کار کردیم کم کار شدیم. از هر دستی بدهی، از همان دست می‌گیری! »

به نظر می رسد این اظهارات از اختلافات گذشته سرچشمه می گیرد که تا به امروز پنهان مانده بود.


 

خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

انتقاد شدید سحر زکریا از مهران مدیری و همکارانش!

قرارداد مهران مدیری با یک فروشگاه زنجیره ای / هدف کمک به نیازمندان است!

شوخی مهران مدیری با افزایش قیمت دلار و محصولات در بازار! + ویدئو