صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : کلاه قرمزی دو و نیم میلیاردی شد،ضد گلوله250میلیونی

کلاه قرمزی دو و نیم میلیاردی شد،ضد گلوله250میلیونی

ekran-4l

فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» به کارگردانی ایرج طهماسب پس از گذشت 16 روز از اکران خود با در اختیار داشتن 34 سالن در سینماهای تهران 1 میلیارد و 550 میلیون تومان فروخته است.
علي سرتيپي ـ مدير‌عامل موسسه فيلميران و پخش‌كننده فيلم‌هاي عيد فطر درباره‌ي استقبال مردم از «كلاه‌قرمزي و بچه ننه» در روزهاي تعطيل تهران بيان كرد: كلاه قرمزي در چند روز تعطيلي تهران فروش بسيار خوبي داشت و در سينماهاي مختلف ركورد زد. اين فيلم ركورد‌هاي فروش سينماهاي «آزادي» را با 18 ميليون تومان،‌ «اريكه ايرانيان» را با 17 ميليون تومان‌، «زندگي» و «فرهنگ» را با 12 ميليون تومان و سينما «شكوفه» را با 10 ميليون تومان شكست كه بسيار قابل توجه است.
این فیلم همچنین بیش از 800 میلیون در شهرستان ها فروش داشته است.

همچنین فیلم سینمایی «بی‌خداحافظی» ساخته احمد امینی که به زندگی رضا صادقی می‌پردازد، در همین مدت زمان با در اختیار داشتن 25 سالن 185 میلیون تومان فروخته است و در شهرستان ها نیز 40 میلیون تومان فروخته است.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «ضد گلوله» ساخته مصطفی کیایی هم تا شب گذشته با در اختیار داشتن 25 سالن در سینماهای تهران 240 میلیون تومان و در شهرستان ها حدود 70 میلیون فروخته است.
«ضد گلوله» که در روزهای ابتدای اکران فروش خوبی نداشت در روز جمعه بیش از 35 میلیون تومان فروخت تا سه برابر جمعه هفته گذشته خود بفروشد

تارنمای سی نت

ذره بین : کلاه قرمزی یکه تازی می کند

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها