صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : مت دیمون آماده بازی در سریال تلویزیونی رابرت دنیرو

مت دیمون آماده بازی در سریال تلویزیونی رابرت دنیرو

damon-45q

«مت دیمون» برای بازی در مجموعه تلویزیونی «چوپان خوب» به کارگردانی «رابرت دنیرو» اعلام آمادگی کرد.

این بازیگر سینما در گفت‌وگویی اعلام کرد اگر دنیرو از وی دعوت به همکاری با این پروژه کند، او این دعوت را قبول خواهد کرد.

مت‌ دیمون در شرایطی برای بازی در مجموعه تلویزیونی «چوپان خوب» اعلام امادگی می‌کند که فیلم‌نامه آن هنوز نوشته و تکمیل نشده است.

رابرت دنیرو که هفته قبل خبر ساخت مجموعه تلویزیونی خود را اعلام کرد، از اریک روث فیلم‌نامه‌نویس سینما دعوت کرد تا فیلم‌نامه آن را بنویسد.

اریک روث که نویسنده فیلم‌نامه نسخه سیمایی «چوپان خوب» هم بوده است، گفته فیلم‌نامه نسخه تلویزیونی را تا دو ماه دیگر تحویل خواهد داد.

پس از آن که دنیرو اعلام کرد قصد کارگردانی مجموعه تلویزیونی «چوپان خوب» را دارد، اهل فن گفتند وی به احتمال زیاد از بازیگران نسخه سینمایی آن دعوت به کار خواهد کرد.

در نسخه سینمایی این درام شرح حال‌گونه، در کنار خود رابرت دنیرو بازیگران مطرحی مثل مت‌دیمون و انجلینا جولی هم بازی داشتند.

مت دیمون در گفت‌وگو ی کوتاه خود گفته رابرت دنیرو فیلم‌ساز بسیار خوبی است و از همکاری با وی احساس رضایت کامل می‌کند.

کارشناسان عقیده دارند رابرت دنیرو از اعلام آمادگی مت‌ دیمون برای بازی در مجموعه تلویزیونی «چوپان خوب» استقبال خواهد کرد.

خط اصلی قصه مجموعه هم مثل فیلم آن درباره آدم‌هایی است که چند دهه قبل در خلق سازمان جاسوسی مرکزی آمریکا (سیا) همکاری داشتند.

رابرت دنیرو مجموعه تلویزیونی خود را در سیزده قسمت تولید خواهد کرد. هزینه تولید این مجموعه حدود 40 میلیون دلار برآورد شده است.

اگر مت‌ دیمون در این مجموعه بازی کند، این دومین بار است که وی با یک پروژه تلویزونی هم کاری می‌کند.

اولین کار تلویزیونی این بازیگر – که با مجموعه فیلم اکشن و ماجراجویانه «هویت بورن» مشهور شد- «لیبرنس» ساخته استیون سودربرگ است که هم‌اکنون در مرحله تولید قرار دارد.

ذره بین : به درد پخش در نوروز ما هم می خورد اگر سیزده قسمت باشد!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها