صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : «فسیل» از فروش 150 میلیارد تومانی هم عبور کرد!

«فسیل» از فروش 150 میلیارد تومانی هم عبور کرد!

فسیل

«فسیل» به کارگردانی کریم امینی، کماکان با اختلاف بسیار زیادی نسبت به فیلم‌های دیگر، در جایگاه نخست جدول فروش هفتگی قرار دارد. این فیلم آخر هفته 2 ملیارد و 200 میلیون تومان فروخت و پای 43هزارنفر را به سینماها باز کرد. فروش دو روز پایانی هفته، باعث شد فروش کل این فیلم از مرز 150 میلیارد تومان بگذرد.

بعد از «فسیل»، «آهنگ دونفره» نسبت به سایر فیلم‌ها فروش بهتری داشت. این فیلم پنجشنبه و جمعه 400 میلیون فروخت و 7هزار و 500 نفر هم برای آن بلیت خریدند.

اختلاف میان فیلم‌های دوم و سوم جدول چندان زیاد نیست. «سه کام حبس» به کارگردانی سامان سالور، با 350 میلیارد تومان فروش، با فاصله کم نسبت به «آهنگ دونفره» در جایگاه سوم جدول فروش هفتگی قرار گرفت. 6هزار و 300 نفر برای این فیلم بلیت خریدند.

«یقه سفید‌ها»، «ملاقات خصوصی» و «دسته دختران» هم به ترتیب با فروشی پایین‌تر از 200 میلیون تومان، رده‌های بعدی جدول فروش را به خود اختصاص دادند.

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رامین
رامین
3 ماه قبل

این فروش به علت تورم . قیمت ناعادلانه بلیط.
میزان فشار روحی مردم که به سمت ابتذال سوق داده میشن.تبلیغات زیاد تا بگن سینما نمرده .
به این میگن فروش کاذب
انگار به یه بیمار با بدن پر از عفونت رو باخارج کردن یه تیکه کوچیک چرک همراه با گوشت و رگش
توهم بدی که داری خوب میشی

مهرداد
مهرداد
3 ماه قبل

هر جوری هم حساب کنیم نمیتونه اینقدر فروخته باشه چه خبره؟؟!!!!!!!

حسین
حسین
3 ماه قبل
پاسخ به  مهرداد

من همین اخیرا رفتم سینما این فیلم رو دیدم،سالن پر بود

مهرداد
مهرداد
3 ماه قبل
پاسخ به  حسین

داش یه کم سرت تو حساب و کتاب باشه میفهمی این رقم غیر منطقیه و بیشتر تبلیغات و شوآف واسه فروش خود فیلمه..شاید اگه این فیلم علاوه بر ایران تو 4 تا کشور دیگه با جمعیت ایران و واحد پولی ریال اکران میشد این قیمت منطقی بود ولی در حال حاضر با وجود وضعیت فعلی سینماها که خیلی از شهرهای ایران هنوز سینما ندارن و خیلی از شهرهای پرجمعیت هم فقط یه سینما دارن همچین فروشی با واقعیت خیلی فاصله داره مگه اینکه هر نفر 4 یا 5 بار رفته باشن سینما فیلم رو دیده باشن…فروش فیلمها تو ایران خیلی بالاتر از فروش واقعیشون اعلام میشه دلیلشم همه میدونیم