صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : با بازیگران فیلم جدید اصغر فرهادی آشنا شوید +تصاویر

با بازیگران فیلم جدید اصغر فرهادی آشنا شوید +تصاویر

18bed9e376fd42eb904faf64b1eef894

بابک کریمی، علی صفا، برنیس برژو و طاها رحیم بازیگران فیلم جدید اصغر فرهادی هستند.

تیم بازیگران تازه ترین فیلم اصغر فرهادی در حال تکمیل است و آن طور که «بانی فیلم» گزارش داده بابک کریمی که در «جدایی» در نقش بازپرس دادگاه ظاهر شده بود به جمع بازیگران این فیلم پیوسته است. این پروژه که هنوز برای آن نامی انتخاب نشده در مرحله پیش تولید قرار دارد و قرار است بابک کریمی در چند سکانس آن در نقش یک مرد ایرانی بازی کند.

بابک کریمی بعد از «جدایی نادر از سیمین» تنها در فیلم ابراهیم شیبانی «هیچ کجا هیچ کس» بازی کرده بود که قرار است در جشنواره فیلم فجر به نمایش در بیاید. کریمی که مقیم ایتالیاست این شب ها با نمایش «بازرس هاند واقعی» روی صحنه تئاتر ایران است.

علی مصفا دیگر بازیگر ایرانی فیلم جدید اصغر فرهادی است که در فیلم نقش مردی ایرانی که مسلط به زبان فرانسه است را بازی می کند. برنیس برژو و طاها رحیم دیگر بازیگران قطعی این فیلم هستند که قرار است اواسط پاییز جلوی دوربین بروند.

بنابر اعلام سایت IMDB بودجه فیلم تازه فرهادی ۱۴میلیون دلار است و فیلم به زبان فرانسه در پاریس فیلمبرداری خواهد شد. از میان عوامل پشت دوربین تنها محمود کلاری ایرانی خواهد بود که در ساخته تازه فرهادی پشت دوربین قرار می گیرد. او در «جدایی نادر از سیمین» نیز با این کارگردان همکاری کرده بود و توانست جایزه بهترین فیلمبرداری (قورباغه نقره ای) را از جشنواره کمبریج، معتبرترین فستیوال تخصصی فیلمبرداری جهان از آن خود کند.

درحالیکه هنوز کمپانی ممنتو ، نام اثر تازه اصغر فرهادی را اعلام نکرده و در همه سایت های معتبر سینمایی از فیلم او با عنوان «پروژه بدون نام فرهادی» اسم برده می شود اما شنیدیم اصغر فرهادی و دست اندرکاران فیلم به نامی موقت برای این پروژه رسیده اند. نام فرانسوی«´Le Passe» است که معادل آن به زبان فارسی «گذشته» (پیشینه) می شود عنوان موقت فیلم است. فرهادی بزودی معادل نام فارسی فیلمش را اعلام خواهد کرد. این کارگردان این روزها در فرانسه به همراه دو بازیگر فرانسوی و علی مصفا مشغول تمرین است و طبق برنامه ریزی انجام شده کمتر از یک ماه دیگر این فیلم کلید خواهد خورد.«´Le Passe» در حال و هوای «جدایی نادر از سیمین» یک فیلم خانوادگی است.

شبکه ایران

ذره بین : یادش بخیر قرار بود بجای خانم بژو ، کاتیلارد را بیاورند، حیف شد!

بابک کریمی

d45102738467d7ec6a5159477d085e55

علی مصفا

5c22d8771e741ab7bf78e44d6278da88

برنیس بژو

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها