صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : جک جلینهال : هر روز کتکم می زدند تا بتوانم نقش را بهتر بازی کنم!

جک جلینهال : هر روز کتکم می زدند تا بتوانم نقش را بهتر بازی کنم!

9741

جیک جیلنهال وقتی برای حضور در فیلم “پایان دیده بانی” آماده می شد هر روز تمرینات رزمی انجام می داد و از نوجوانان کتک می خورد.

این بازیگر مشهور هالیوود برای اینکه آمادگی لازم برای حضور در این فیلم را پیدا کند رژیم غذایی سختی داشت و تمرینات ورزشی سختی انجام می داد.

جیک جیلنهال چندماه به باشگاه تعلیمات رزمی می رفت تا بدنش کاملا” آماده شود و در این مدت دائما” از نوجوانانی که در باشگاه با آنها مبارزه می کرد کتک می خورد.”

او می گوید: “۵ روز در هفته من برای انجام تمرینات رزمی به باشگاه می رفتم و آنجا با نوجوانان ۱۴ تا ۲۰ ساله مبارزه می کردم. در این فیلم هیچ صحنه ای که من در آن مبارزه کنم وجود نداشت اما کارگردان از من خواسته بود که این تمرینات را انجام دهم تا تا کاملا” درک کنم که کتک خوردن و مبارزه کردن چه حسی دارد.”

“ما هر روز صبح این صحنه ها را شبیه سازی می کردیم بنا براین من دائما” مجروح بودم و جای ضربه هایی که به صورت و بدنم می خورد همیشه درد می کرد . بنابراین ،قبل از اینکه کار فیلمبرداری این پروژه را آغاز کنیم برای مدت ۵ ماه دائما” کتک می خوردم.”

پرتال آفتاب

ذره بین : اینجا توی سینمای ایران، همه همدیگر را کتک می زنند و اگر موقعیت بازی در اینجور فیلمها فراهم شود هیچ مشکل خاصی برای حس گرفتن ندارند!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها