صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : بازیگر فیلم روزی روزگاری و پشت کوه های بلند در icu بیمارستان

بازیگر فیلم روزی روزگاری و پشت کوه های بلند در icu بیمارستان

masrori-34s

بهروز مسروري، بازيگر سينما، تلويزيون و راديو در بخش ICU بيمارستان پيامبران بستري است. همسر اين هنرمند در تشريح آخرين وضعيت بهروز مسروري گفت: حال او اصلا خوب نيست. در چند مقطع زماني در بيمارستان‌هاي مختلفي بستري شد تا اينكه از يك ماه پيش كه دكترها او را جواب كردند و در خانه به سر مي‌برد. اما ديروز به طور ناگهاني حالش بد شد و او را به بيمارستان پيامبران منتقل كرديم.

او ادامه داد:‌ دو سه روز آخر، حالش مشكوك بود، زياد مي‌خوابيد و از درد شكايت نمي‌كرد. دكترها گفتند احتمالا سكته مغزي كرده است. ديروز به نوعي او را احيا كردند و علائمي از هوشياري را نشان داد و فعلا مي‌تواند بدون دستگاه نفس بكشد.

همسر بهروز مسروري تاكيد كرد: با اين‌حال، چون بيماري به ستون فقرات و استخوان‌هايش سرايت كرده نمي‌توان هيچ كاري كرد و دكترها گفته‌اند اگر به حال خودش باشد ممكن است علائمي از بهبودي را نشان دهد.

 بهروز مسروري اخيرا با سريال «پشت كوه‌هاي بلند» در نقش «كدخداي كولي‌‌آباد» روي آنتن بود. او همچنين در سريال «روزي‌ روزگاري» نقش «صفربيك» را بازي كرده است. سريال‌ «تفنگ سرپر» و فيلم‌هاي «پرده آخر» و «روزهاي زندگي» از ديگر آثار اين هنرمند هستند

 

 

ایسنا

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها