صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : کارگردان تئاتر متجاوز به اعدام محکوم شد

کارگردان تئاتر متجاوز به اعدام محکوم شد

کارگردان تئاتر

کارگردان جوان تئاتر که دو هنرجویش را مورد آزار جنسی قرار داده است، از سوی دادگاه کیفری استان تهران به اعدام محکوم شد.

این کارگردان که دختران جوان را به بهانه آموزش به خانه‌اش می‌کشاند و مورد آزار قرار می‌داد با شکایت یکی از هنرجویانش شناسایی شد.

این دختر به نام نگار به ماموران گفت: به بازیگری علاقه زیادی دارم و برای همین در کلاس‌های آموزش بازیگری یک کارگردان تئاتر ثبت نام کردم. بعد از مدتی او به من گفت برای اینکه بتوانم پیشرفت کنم باید مدیتیشن کنم و کلاس‌های مدیتیشن در خانه‌اش برگزار می‌شود. من هم قبول کردم در کلاس‌ها شرکت کنم اما وقتی به خانه رفتم، متوجه شدم کلاسی در کار نیست و مرد کارگردان به من تعرض کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از سایت جنایی، پلیس با این ثبت شکایت، تحقیقات خود را آغاز کرد و متوجه شد مرد کارگردان جوانی 32 ساله ‌است که انحراف اخلاقی او باعث شده ‌بود پیش از این هم هنرجویانی کلاس‌های او را ترک کنند. همچنین مشخص شد این مرد دختری به نام نارین را هم مورد آزار قرار داده است. نارین نیز شکایتی علیه مرد کارگردان مطرح کرد و گفت: او به بهانه کلاس مدیتیشن مرا به خانه‌اش برد و بعد از چند جلسه که اعتمادم را جلب کرد مورد آزار قرار داد. من که ترسیده بودم و حال روحی‌ام به هم ریخته بود ماجرا را به چند نفر از دوستانم گفتم و آنجا بود که متوجه شدم او چند دختر دیگر را نیز به همین طریق به تله انداخته و آزار داده است؛ اما آنها از ترس خانواده‌شان سکوت کرده‌اند. من از او شکایت دارم.

در نهایت پرونده به دادگاه کیفری ‌استان تهران رفت و رسیدگی قضایی شد. دو شاکی پرونده همچنان بر شکایت خود باقی ماندند و اعلام کردند حاضر به گذشت نیستند.

وقتی نوبت به کارگردان جوان رسید او اتهام را رد کرد و گفت: این دو دختر دروغ می‌گویند آنها خودشان به داشتن رابطه تمایل داشتند و بعد از اینکه متوجه شدند این رابطه نمی‌تواند باعث شود به آنها بازی بدهم از من شکایت کردند. آنها خودشان ماجراجویی کردند و دروغ می‌گویند.

با پایان گفته‌های متهم و وکیل مدافع او، هیات قضات وارد شور شدند و متهم را به اتهام تجاوز به اعدام محکوم کردند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
6 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فرندز
فرندز
24 روز قبل

قطعا این آدم حق ش هست مجازات بشه. ولی انصافا اعدام برای این جرم حکم افراطیه. اعدام بجز در یکسری مسائل خاص اشتباهه و زیادیه.

امیین
امیین
25 روز قبل

اسمشو چرا نمیگین؟!!!!!
اگه اسمشو قبل اینکه اتهام ثابت شه نگین، قابل قبوله. ولی الان اتهام ثابت شد طرف به اعدام محکوم شده، باز اسمشو پنهان میکنین؟؟؟؟؟

rrr
rrr
25 روز قبل

نه به اعدام کردن کارگردانها.

فرندز
فرندز
25 روز قبل

بعنوان یه فارغ التحصیل رشته تئاتر باید بگم متاسفانه تئاتر و سینما پر از همچین اتفاقاتیه. نه که همه اینکاره باشن ولی درصدش به نسبت شغلهای دیگه بالاتره. هنرمندا خیلیاشون اصلا چیزی که در عموم نشون میدن نیستن. نه فقط از بعد جنسی از باب های دیگه هم خیلیاشون شدیدا ریاکارن. مثلا برا فقرا و مشکلات اجتماعی اشک تمساح میریزن ولی تو رشته خودشون که بهتر مشکلاتش رو میشناسن و دستشون میرسه هیچ کاری برا جوونا نمیکنن. همین هنرمندایی که صبح تا شب پست اجتماعی میزارن تو فضای مجازی چندتا جوون با استعداد ولی بدون پول و پارتی رو تا حالا وارد دنیای حرفه ای تئاتر و سینما کردن؟. چندبار با قصد استعدادیابی بدون دعوت رفتن تئاترهای جوون هارو دیدن؟. خیلیا رو با پول و پارتی یا با همین روابط جنسی وارد کارشون میکنن،جوون تحصیل کرده ی با استعداد هم باید بره تو بازار کار کنه. رشته های هنر بیکارترین رشته های ایرانن. یکی از مشکلات فرهنگی که ما تو مملکتمون داریم همینه که همه مشکلات بخش های دیگه رو میبینن، هیچکسی با مشکلات بخش خودش کاری نداره. یا الکی میاد دوتا حرف قشنگ و قلمبه سلمبه میزنه ولی کاری نمیکنه.

Quentin tarantino
Quentin tarantino
26 روز قبل

الان یه وقتی سلبریتیا هشتگ نه به اعدام نزنن چون باعث آبروریزیه