صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : قیمت بلیت کنسرت به 1 میلیون تومان رسید

قیمت بلیت کنسرت به 1 میلیون تومان رسید

کنسرت

مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد اعلام کرد: ما به تنهایی قیمت را تعیین نمی‌کنیم و برای آن صنف وجود دارد. هزینه سالن، امکانات و هزینه‌های جانبی که افزایش یافته‌اند باعث می‌شود درصدی هم قیمت بلیت‌ها گران شود.

هنوز یک‌ماه از سال جدید نگذشته که قیمت بلیت‌های موسیقی ۱۰۰ هزار تومان گران‌تر شده و بلیت کنسرت‌ها نزدیک به ۹۰۰ هزار تومان به‌خصوص در کنسرت‌های پاپ دیده می‌شود.

امیرحسین سمیعی مدیرکل دفتر موسیقی درباره تغییر قیمت بلیت کنسرت در سال جدید گفت: ما به تنهایی قیمت را تعیین نمی‌کنیم و برای آن صنف وجود دارد. هزینه سالن، امکانات و هزینه‌های جانبی که افزایش یافته‌اند باعث می‌شود درصدی هم قیمت بلیت‌ها گران شود.

وی افزود: سال گذشته سقف قیمت کنسرت‌ها از ۵۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان می‌رسید اما در حال حاضر که کمتر از ۱ ماه از سال جدید گذشته است، این میزان به ۹۰۰ هزار تومان در تهران و ۶۰۰ هزار تومان در شهرهای دیگر به فروش می‌رسد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فرزاد
فرزاد
1 ماه قبل

این تازه اولشه!!!

مرتضی
مرتضی
1 ماه قبل

چرا هر شهری باید صدها مسجد و حسینیه بدون استفاده داشته باشه ولی فقط یه سالن کنسرت؟؟؟ پشت خونه ما یه حسینه هست 12 ماه سال درش بسته هست فقط 10 روز محرم درش باز میشه این همه کودک کار و بی خانمان تو شهر ریخته حداقل درش رو باز کنید این طفل معصوما شب برن اونجا بخوابن

میلاد
میلاد
1 ماه قبل
پاسخ به  مرتضی

شهر ما همون یه سالن کنسرتم نداره،حتی سینما هم نداره ولی تو هر خیابون 3 تا مسجد وجود داره