صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : مارتین اسکورسیزی تهیه کننده جدیدترین فیلم بهمن قبادی خواهد بود

مارتین اسکورسیزی تهیه کننده جدیدترین فیلم بهمن قبادی خواهد بود

325758458

مارتین اسکورسیزی فیلمساز بزرگ و خالق شاهکارهایی همچون “راننده تاکسی”، “رفقای خوب” و “گاو خشمگین” تهیه‌کننده‌ی جدیدترین فیلم بهمن قبادی فیلمساز ایرانی خواهد بود.

اسکورسیزی بارها علاقه‌ی خود را به سینمای عباس کیارستمی فیلمساز صاحب سبک سینمای ایران ابراز کرده بود و حالا قرار است فیلم جدید یکی از پیروان سابق مکتب او را تهیه کند.

آشنایی قبادی با مارتین اسکورسیزی به مدتی قبل برمی‌گردد که قبادی برای تولید فیلم “فصل کرگدن” به دنبال سرمایه‌گذار می‌گشت و این فیلمساز افسانه‌ای موافقت کرد که فیلم قبادی را پرزنت کند.

قبادی که با ساخت فیلم‌هایی همچون “زمانی برای مستی اسب‌ها” و “لاک‌پشت‌ها پرواز می‌کنند” به چهره‌ای شناخته شده در میان جشنواره‌های اروپایی تبدیل شد، پس از ساخت فیلم “کسی از گربه‌های ایرانی خبر ندارد؟” ایران را ترک کرده‌است. “فصل کرگدن” جدیدترین فیلم قبادی است که در ترکیه فیلمبرداری شده است.

فیلم جدید قبادی که «60 ثانیه از ما» نام دارد در نیویورک تولید خواهد شد و بخشی از داستان آن بنا به گفته‌های رسانه‌ها، حول درگیری‌های قومی میان ایرانی‌ها و کردها می‌گذرد. اسکورسیزی هم‌اکنون به همراه قبادی مشغول کار بر روی فیلمنامه و مراحل پیش تولید این فیلم است.

قبادی در حال حاضر به خاطر حضور فیلمش در جشنواره بوسان، به کره‌ی جنوبی سفر کرده و در نظر دارد که “فصل کرگدن” را در کردستان عراق اکران کند. هنوز اطلاعات بیشتری از «60 ثانیه از ما» و جزئیات حضور اسکورسیزی در این پروژه فاش نشده‌ است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها