صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : کمک استیون اسپیلبرگ به سازندگان فیلم کوتاه « پوست واقعی »

کمک استیون اسپیلبرگ به سازندگان فیلم کوتاه « پوست واقعی »

SpielbergSHOAH

استیون اسپیلبرگ و کمپانی دریم ورکز او، به سازندگان فیلم کوتاه «پوست واقعی» کمک می‌کند تا این فیلم‌، تبدیل به یک فیلم بلند سینمایی شود.

قرار است این فیلم علمی تخیلی با همکاری کمپانی برادران وارنر تهیه شود. دیوید هیمن تهیه‌کننده «هری‌پاتر» هم با این پروژه همکاری دارد.

فیلم کوتاه «پوست واقعی» هفته قبل به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی رفت. این فیلم که زمان آن شش دقیقه است، در یک آینده نه چندان دور اتفاق می‌افتد.

در این جامعه، هر کسی توانایی آن را دارد که بخش‌های مختلف بدن خود را تکثیر کرده و افزایش دهد. از آن جا که در آمریکا این نوع افزایش و تکثیر بسیار گران‌قیمت است، کاراکتر اصلی قصه فیلم راهی بازار سیاه شهر بانکوک می‌شود.

در این محل است که این مرد با دنیای پر رمز و رازی روبرو می‌شود و کشف می‌کند که به تدریج در حال تبدیل شدن به یک روبات است.

در همین اوضاع و احوال است که ناگهان سروکله نیروهای پرقدرت سایه‌وار پیدا می‌شود و اوضاع موجود را پیچیده‌تر و بغرنج‌تر می‌کند.

استفان زلوتسکو کارگردان این فیلم کوتاه، قرار است نسخه بلند سینمایی آن را نیز کارگردانی کند.

به گفته او، قصه نسخه سینمایی شخصیت اصلی خود را در دنیای مرموزی دنبال می‌کند که وی تلاش دارد مبارزه‌ای سخت را علیه زمان به پیش ببرد.

او فرصت کمی دارد تا بتواند نیروهایی را که به دنبال او هستند از سر خود باز کند و دوباره حال و هوای انسانی خود را به دست بیاورد.

استیون اسپیلبرگ می‌گوید فیلم کوتاه «پوست واقعی» یک اثر برجسته هنری است و ارزش آن را دارد که تبدیل به یک فیلم بلند سینمایی شود.

این فیلم‌ساز و تهیه‌کننده شایعات مربوط به این که او امر کارگردانی نسخه سینمایی را به عهده خواهد گرفت، رد کرده است.

اسپیلبرگ عقیده دارد هیچ کس بهتر از سازنده نسخه اصلی و کوتاه «پوست واقعی»، توانایی کارگردانی نسخه بلند سینمایی آن را ندارد.

این فیلم‌ساز در عین حال، به این نکته اشاره کرد که خود او فعلا حداقل سه طرح سینمایی را به عنوان کارگران در دست خود دارد و اگر فرصت پیدا کند، آن‌ها را جلوی دوربین خواهد برد.

منابع نزدیک به کمپانی دریم ورکز می‌گویند علاقه ویژه اسپیلبرگ به ژانر سینمای علمی تخیلی، یکی از دلایل اصلی سرمایه‌گذاری این کمپانی بر روی نسخه سینمایی «پوست واقعی» است.

فارس

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها