صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : « مردی با مشت های آهنین » با حضور راسل کرو یک سه گانه خواهد بود

« مردی با مشت های آهنین » با حضور راسل کرو یک سه گانه خواهد بود

13910709000088 PhotoA

در حالی که هنوز اکشن رزمی «‌مردی با مشت‌های آهنین» روی پرده سینماها نرفته است، کمپانی یونیورسال خبر تولید قسمت‌های دوم و سوم آن را اعلام کرد.

مسئولان کمپانی یونیور‌سال گفته‌اند این درام حماسی کونگ‌فویی را به صورت یک تریلوژی (سه‌گانه) تهیه خواهد کرد.

کمپانی یونیورسال هم‌زمان با نزدیک شدن زمان اکران عمومی فیلم، یک انیمیشن کوتاه در رابط با کاراکترهای این فیلم پخش کرده است.

این انیمیشن کوتاه حالت پیش درآمدی بر قصه نسخه زنده فیلم را دارد و کاراکترهای آن را به تماشاگران سینما معرفی می‌کند.

«مردی با مشت‌های آهنین» دوم نوامبر به روی پرده سینماهای می‌رود و اولین فیلم سینمایی «آر زی آ» کارگردان آن به حساب می‌آید.

قرار است او دو قسمت دوم و سوم فیلم را نیز کارگردانی کند او این فیلم‌ها را براساس فیلم‌نامه مشترکی از خودش و الی ‌روث جلوی دوربین می‌برد.

قرار است تمام بازیگران اصلی نسخه اصلی هم در قسمت‌های بعدی آن بازی کنند. راسل کرو بازیگر اسکار گرفته سینما در این فیلم با گروهی از بازیگران سرشناس و رزمی کار آسیایی هم بازی شده است.

کمپانی یونیورسال اطلاعات زیادی پیرامون قسمت‌های دوم و سوم «‌مردی با مشت‌های آهنین» ارائه نداده است و اطلاعی از قصه آن‌ها در دست نیست.

دو قسمت دوم و سوم این فیلم در شرایطی در دستور کار قرار گرفته که هنوز معلوم نیست تماشاگران سینما از قسمت اول آن استقبالی خواهند کرد یا خیر.

قصه قسمت اول فیلم درباره گروهی از سلحشوران رزمی کار، چند تروریست و یک سرباز کهنه‌کار انگلیسی است که همه یک هدف مشترک دارند.

این آدم‌ها، در چین دوران فئودالیسم، در جست‌وجوی یک گنج طلای کمیاب هستند که مدت‌هاست گم شده و کسی خبری از آن ندارد.

«مردی با مشت‌های آهنین» (که آر زی آ به عنوان بازیگر هم در آن بازی کرده) محصول مشترک آمریکا و هنگ کنگ است.

این فیلم با هزینه‌ای 20 میلیون دلاری تهیه شده و تهیه‌کنندگانش به موفقیت بالای مالی آن درجدول گیشه نمایش سینماها اطمینان دارند.

رسانه‌های گروهی هنک کنگ از «مردی با مشت‌های آهنین» به عنوانی یک محصول آسیایی اسم می‌برند که با نگاهی به فرهنگ هنری و سینمایی این قاره ساخته شده است.

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها