صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : جورج کلونی با « مقبره های انسان » به جنگ جهانی دوم می رود

جورج کلونی با « مقبره های انسان » به جنگ جهانی دوم می رود

13901019113413 PhotoA

شرکت فیلم‌سازی سونی به کمک کمپانی فوکس قرن بیستم می‌آید تا فیلم جدید جورج کلونی را تهیه کند. گفته می‌شود هزینه‌های تولید این فیلم بالا است.

«مقبره‌های انسان» نام فیلم جدید جورج کلونی است که هنوز وارد مرحله فیلم‌برداری نشده، با مشکلاتی روبرو شده است.

قرار است هر دو شرکت فیلم‌سازی، سهم برابری برای تولید «مقبره‌های انسان» پرداخت کنند و کمپانی فوکس، پخش جهانی آن را به عهده بگیرد.

نقش اصلی فیلم را جورج کلونی بازی می‌کند و کیت بلانشت هم‌بازی او در «آلمانی خوب»، نقش مقابل وی را به عهده دارد.

خط اصلی قصه این درام اجتماعی درباره تعدادی آثار به سرقت رفته با ارزش هنری است که آلمان هیتلری و اعضای حزب نازی در دوران جنگ جهانی دوم، قصد تصاحب آن‌ها را دارند.

هنوز معلوم نیست جورج کلونی و کیت بلانشت چه نقشی در قصه فیلم دارند، ولی پیش‌بینی می‌شود آن‌ها عضو نهضت مقاومت باشند که در تلاش هستند تا آثار هنری به مقصد خود در آلمان نرسید.

قرار است کلید فیلم‌برداری «مقبره‌های انسان» اوایل سال جدید میلادی زده شود و هنوز بقیه بازیگران اصلی آن انتخاب نشده‌اند.

برای کارگردانی فیلم، هنوز کسی انتخاب نشده است و احتمال آن وجود دارد که خود جورج کلونی (که یکی از نویسندگان فیلم‌نامه هم هست)‌ امر کارگردانی آن به عهده بگیرد.

جورج کلونی سال قبل دو فیلم موفق «نیمه مارس» و «نوادگان» را روی پرده سینماها داشت که هر دو هم فروش خوبی در جدول گیشه نمایش سینماها کردند و هم با استقبال منتقدان سینمایی روبه‌رو شدند.

کلونی در «نیمه مارس» در نقش مکمل ظاهر شد. وی کارگردان این درام سیاسی پر رمز و راز هم بود.

این بازیگر اسکار گرفته سینما، تازه از بازی در درام علمی تخیلی و دلهره‌آور «جاذبه زمین» فارغ شده است که آلفونسو کارون کارگردانی آن را انجام داده است.

قصه این فیلم درباره گروهی از دانشمندان است که پس از یک کار تحقیقی و هنگام بازگشت به کره زمین، با یک مشکل جدی روبه‌رو شده و در فضا سرگردان می‌شود.

این فیلم که محصول مشترک سینمای آمریکا و انگلستان است، با هزینه‌ای 80 میلیون دلاری تهیه شد و ساندرا بولاک هم در آن حضور دارد.

جورج کلونی در مقام کارگردانی تا به حال سه فیلم سینمایی در فاصله سال‌های 2005 تا 2011 ساخته است و اگر «مقبره‌های انسان» را هم کارگردانی کند، چهارمین فیلم بلند سینمایی خود را جلوی دوربین برده است.

فارس

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها