صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : آرنولد مشتاق بازگشت به ترمیناتور 5 است

آرنولد مشتاق بازگشت به ترمیناتور 5 است

arnold-66l

تهیه‌کنندگان فیلم این روزها به دنبال فیلم‌نامه نویسی هستند که کار نگارش فیلم‌نامه پنجمین قسمت از فیلم « ترمیناتور » را به دست آن بسپارند.

آرنولد شوارزنگر می‌گوید: «خیلی دوست دارم به این مجموعه فیلم تماشایی برگردم، اما همه چیز بستگی به فیلم‌نامه‌ای دارد که برای آن نوشته می‌شود.»

این بازیگر سینمای اکشن اظهار امیدواری کرد که این قسمت از فیلم را کارگردان اصلی آن جیمز کامرون کارگردانی ‌کند. کامرون دو قسمت اول و دوم فیلم را در سال‌های 1984 و 1991 ساخت.

اما با توجه به درگیری این فیلم‌ساز در پروژه «آواتار 2 و 3» بعید به نظر می‌رسد وی بتواند امر کارگردانی «ترمیناتور 5» را هم به عهده بگیرد.

رسانه‌های گروهی هنوز واکنش جیمز کامرون به خبر تولید قسمت پنجم «ترمیناتور» را منعکس نکرده‌اند و او در رابطه با این موضوع، سکوت کرده است.

فیلم‌نامه پنجمین قسمت مجموعه فیلم «ترمیناتور» بر اساس کاراکترهایی نوشته خواهد شد که جیمز کامرون و گائل آن‌هارد در سال 1984 خلق کردند.

هنوز معلوم نیست قصه فیلم‌نامه «ترمیناتور 5» چیست و تهیه‌کنندگان آن، در رابطه با طرح و خط اصلی قصه فیلم‌نامه صحبتی با رسانه‌های گروهی نکرده‌اند.

برخی شایعات حکایت از آن می‌کند که تهیه‌کنندگان «ترمیناتور5» قصد دارند آن را به صورت پیش درآمدی بر قصه قسمت اول آن در آورند.

اگر این شایعات درست باشد قصه قسمت جدید این مجموعه فیلم علمی – تخیلی ،به دورانی قبل از شروع قصه قسمت اصلی آن در سال1984 برمی‌گردد.

قصه قسمت اول فیلم، درباره یک آدم آهنی فضایی به نام تی-هزار (با بازی آرنولد شوارزنگر) بود که راهی کره زمین می‌شود، تا یک بچه و مادر او را از بین ببرد.

این قصه در یک آینده نزدیک اتفاق می‌افتاد که در آن بخش مهمی از کره زمین از بین رفته و این بچه (با نام کایل ریز کانر و بازی  مایکل بی‌هم) موجودی بود که می‌توانست زمین را از نابودی کامل نجات دهد.

آرنولد شوارزنگر آخرین بار، در قسمت سوم «ترمیناتور» در سال 2003 بازی کرد. این فیلم توسط جاناتان موستو کارگردانی شد و نتوانست موفقیت دو «ترمیناتور» جیمز کامرون را تکرار کند. در چهارمین قسمت این مجموعه فیلم که دو سال قبل در سینماهای جهان اکران عمومی شد، آرنولد شوارزنگر بازی نداشت. تهیه‌کنندگان «ترمیناتور 5» هنوز زمانی را برای شروع احتمالی تولید آن اعلام نکرده‌اند

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها