صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : توبیخ عامل دعوت از زنان روبنده‌دار در تلویزیون ایران

توبیخ عامل دعوت از زنان روبنده‌دار در تلویزیون ایران

626f6146f59d48b5efdf954f222M

در ادامه انتقادها از عملکرد مدیریت قبلی سازمان صداو سیما مشاور رئیس این رسانه در امور زنان و خانواده با اشاره به پخش برنامه‌ای از تلویزیون که در آن دو زن با روبند به عنوان میهمان حضور داشتند، گفت: نشان دادن چند زن با پوشش «روبند» در تلویزیون اشتباه بود.

به گزارش مووی مگ ، پروین سلیحی در گفت‌و‌گو با ایلنا گفت: آن برنامه با انتقادات بسیاری روبه‌رو شد، من هم مخالفت خودم را در آن زمان نشان دادم و شاید هم کسی که عامل این کار بود، توبیخ شد.

سلیحی همچنین در ارتباط با رویکرد و دیدگاه رئیس جدید سازمان صدا و سیما افزود: ایشان تاکنون با انتخاب یکی از زنان شایسته سازمان به عنوان معاون صدا برای نخستین بار در کشور، نشان دادند که شایسته‌سالاری را مد نظر قرار داده‌اند و دیدگاه جنسیتی در این زمینه ندارند.

وی افزود: همان‌طور که سازمان صدا و سیما به دلیل برخی ضوابط، تصویر زن بدحجاب را نشان نمی‌دهد، از طرف دیگر هم اعتدال را رعایت می‌کند و در تمامی این سال‌ها تنها همین یک مورد پیش آمده است.

برنامه «زنده باد زندگی» که از شبکه دوم پخش می‌شود، اوایل مهر ماه یکی از برنامه‌های خود را به خانواده یک روحانی 43 ساله به نام محمد صادقی اختصاص داد که همسر و دختر او نیز با روبند در این برنامه حاضر شدند.این مسئله انتقاداتی را در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشت.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها