صفحه اصلی > چهره هفته : بیوگرافی naveen andrews ( ناوبن اندروز )

بیوگرافی naveen andrews ( ناوبن اندروز )

Naveen_Andrews
ناوین اندروز  با نام کامل ناویین ویلیامز سیدنی اندروز  در سال 1969 در لندن بدنیا آمد . وی اصلیتی هندی دارد و نام وی در زبان سانسکریت به معنای  تازه می باشد
تاریخ تولد : 17 ژانویه 1969 در لندن ، انگلستان

قد : 173 سانتی متر

افتخارات : نامزد جایزه گلدن گلاب بهترین بازیگر مکمل مرد برای سریال ” Lost ” ، نامزد جایزه امی برای بازیگری با قابلیت های زیاد برای سریال ” Lost ” و….

بیوگرافی کوتاه :

” ناوین اندروز ” با نام کامل ” ناویین ویلیامز سیدنی اندروز ” در سال 1969 در لندن بدنیا آمد . وی اصلیتی هندی دارد و نام وی در زبان سانسکریت به معنای  تازه می باشد . ” ناویین ” دوران نوجوانی عجیبی داشته ، در سن 16 سالگی در مدرسه عاشق معلم ریاضی مدرسه شده و به همین دلیل نیز مورد سرزنش و تمسخر بچه های مدرسه و البته خانواده ی سنتی خویش شده بود بطوریکه خانواده وی او را یک هرزه خطاب می کردند ! ناویین سپس
برای ادامه تحصیل  در مدرسه London’s Guildhall School of Music and Drama قبول شد و توانست اولین نقش خود را در فیلمی به نام ” لندن من را کشت ” ایفا کند اما نقشی که با آن نامش بر سر زبانها افتاد نقش Sikh bloke در فیلم ” بیمار انگلیسی ” بود و همچنین مجموعه پرطرفدار ” Lost ” که وی در این سریال در نقش سعید ظاهر شده است . وی اکنون به همراه دوست دخترش Barbara Hershey که 21 سال بزرگتر از خودش است ! در لس آنجلس زندگی می کند .

شاید ندانید :

طرفدار موسیقی سنتی است ( منظور همان country music است )HpH5Wt1268903682

یک پسر به نام جیسل از  معلم ریاضی دوران نوجوانی اش دارد !

اگرچه در سریال ” Lost ” وی اصلیتی عراقی دارد اما در اصل وی اصلیتی هندی دارد

طرفدار تیم فوتبال چلسی است


یک پسر هم  به نام  ناوین جاشوا از ” Elena Eustache ” دارد .

خودش می گوید :

زنان مسن شناخت بهتری از خودشان دارند و با تجربه تر هستند که باعث می شود آنها زیباتر و بهتر بنظر برسند . من در چهره آنها کلی جزییات و خط می بینم ! من عاشق چین و چروک هستم .

یک تکه از نان تست یک غذای کامل است . نه زیاد بزرگ است نه زیاد کوچک . فقط باعث می شود که شما یک مقدار بلرزید !

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها