صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : اتفاقی تازه در جشنواره فیلم فجر / فیلم‌هایتان را در 40 دقیقه معرفی کنید!

اتفاقی تازه در جشنواره فیلم فجر / فیلم‌هایتان را در 40 دقیقه معرفی کنید!

751248

طرح «یک فیلم، یک سلام» که به معرفی فیلم های سی و سومین جشنواره فیلم فجر اختصاص دارد از تاریخ 23 دی ماه در گالری سینما ملت کلید می‌خورد.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر ، احد میکائیل‌زاده مدیر روابط عمومی و ارتباطات سی و سومین جشنواره فیلم فجر درباره جزئیات طرح «یک فیلم، یک سلام» به خبرنگار مهر گفت: یکی از طرح های پیش بینی شده در سی و سومین جشنواره فیلم فجر که برای نخستین بار توسط تیم اجرایی طراحی شده است، معرفی فیلم های پذیرفته شده در بخش‌های مختلف جشنواره فجر پیش از شروع این رویداد سینمایی برای معرفی بهتر و بیشتر این آثار به مردم است که به ویژه برای انتخاب فیلم‌ها هنگام خرید بلیت‌های فجر مفید خواهد بود.

وی افزود: قرار است دست‌اندرکاران هر یک از فیلم ها در بخش های مختلف جشنواره اعم از «نگاه نو»، «سودای سیمرغ» و «هنر و تجربه» در مراسم های ویژه ای که در گالری سینما ملت برای آنها طراحی شده حضور پیدا کنند و پوستر، عکس فیلم‌ها و دیگر اقلام مدنظرشان را در حضور رسانه ها رونمایی کنند و یک سکانس از فیلم های خود را نیز نمایش دهند.

میکائیل زاده متذکر شد: دست اندرکاران هریک از آثار پذیرفته شده در سی و سومین جشنواره فیلم فجر که در طرح «یک فیلم، یک سلام» حضور دارند، می‌توانند در این مراسم در مدت زمان 40 دقیقه فیلم خود را معرفی کنند. طبق برنامه ریزی انجام شده روزی 6 فیلم رونمایی می شود؛ سه فیلم صبح و سه فیلم عصر.

مدیر روابط عمومی و ارتباطات سی و سومین جشنواره فیلم فجر درباره مجری مراسم‌های طرح «یک فیلم، یک سلام» عنوان کرد: هر روز یک مجری از چهره های شناخته شده سینما اجرای مراسم را به عهده دارد. طرح «یک فیلم، یک سلام» از تاریخ 23 تا 30 دی ماه برگزار می شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها