صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : تغییر تاریخ اکران قسمت جدید « آواتار »

تغییر تاریخ اکران قسمت جدید « آواتار »

2 1 2013824191716

«جیمز کامرون» که قرار بود قسمت اول از سه‌گانه جدید «آواتار» را سال 2016 راهی سینماهای جهان کند، تاریخ اکران این فیلم را یک سال به تعویق انداخت.

به گزارش مووی مگ به نقل از ایسنا، «جیمز کامرون»، کارگردان صاحب‌نام سینمای جهان که ساخت فیلم‌هایی چون «بیگانه»، «تایتانیک» و «آواتار» را در کارنامه سینمایی دارد از اکران قسمت اول از سه‌گانه جدید «آواتار» در سال 2017 خبر داد.

این کارگردان موفق و تجاری گفت: هدف ما این است که مرحه نگارش همزمان فیلمنامه سه قسمت جدید را تا انتهای ماه جاری به پایان برسانیم تا وارد فاز فیلمبرداری شویم.

«کامرون» در سال 2009 فیلم «آواتار» را پس از صرف چهار سال زمان راهی سینما کرد و این فیلم در نهایت با 2.76 میلیارد دلار، عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما را از آن خود کرد و به همراه فیلم «تایتانیک» جزو تنهاترین فیلم‌هایی هستند که فروشی بیش از ۲ میلیارد دلار داشته‌اند.

وی در حال حاضر بطور همزمان مشغول آماده‌سازی سه قسمت جدید از این فیلم علمی تخیلی است و طبق گفته «کامرون» این سه گانه جدید از لحاظ داستانی نیز دنباله یکدیگر خواهند بود.

در این سه گانه جدید «جاش فردمن»، «ریک جافا»، «آماندا سیلور» و«شین سالرنو» به «کمرون» در امر نگارش فیلمنامه یاری داده‌اند.

کامرون درباره ساخت این سه‌گانه جدید گفت: بزرگترین فشاری که هم اکنون احساس می‌کنم برای این است که مجبورم بسیاری از موارد مورد علاقه‌ام را برای کاهش زمان فیلم در نظر نگیرم و من به همراه تیم نگارش فیلمنامه در یافتن موضوعات جذاب‌، جدید و فوق‌العاده برای گنجاندن در این فیلم با هیچ مشکلی مواجه نبودیم.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها