صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : جک جیلنهال جایگزین تام هاردی در « جوخه خودکشی » شد

جک جیلنهال جایگزین تام هاردی در « جوخه خودکشی » شد

2 1 2015125151721

جیک گیلنهال به جمع بازیگران «جوخه خودکشی» پیوست. او جایگزین تام هاردی در این فیلم شده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از فارس،هاردی هفته قبل از بازی در این درام اکشن دلهره آور کناره گرفت. تهیه‌کنندگان فیلم بلافاصله پس از کناره گیری هاردی،جست و جو برای پیدا کردن بازیگر مورد نظر خود را شروع کردند.

دیوید آیر کارگردان فیلم، گیلنهال را برای بازی در اکشن ماجراجویانه خود انتخاب کرده است. گفته می شود وی از ابتدا مایل بود این نقش را به وی بدهد. از قرار معلوم، تهیه کنندگان فیلم اصرار داشتند تام هاردی را برای بازی در یکی از دو نقش اصلی «جوخه خودکشی» انتخاب کنند.

در حال حاضر، گیلنهال در قصه فیلم در نقش کاراکتری به نام ریک فلاگ بازی خواهد کرد.او رئیس یک جوخه از آدم های شرور به نام جوخه بتمن است. اعضای این گروه توسط دولت مرکزی استخدام می‌شوند تا یک ماموریت غیرممکن را برای آن ها انحام دهند.

ویل اسمیت،جارد لتو و مارگوت رابی هم در نقش بقیه اعضای این گروه بازی می کنند. کمپانی برادران وارنر تهیه کننده فیم است.

کلید فیلمبرداری «جوخه خودکشی» تا یک ماه دیگر زده می‌شود. این اکشن دلهره آور برای نمایش عمومی در 5 آگست سال 2016 آماده خواهد شد.

جیک گیلنهال دو سال قبل درام اجتماعی و پرتنش «پایان دیده بانی» را برای دیوید آیر بازی کرد. این فیلم بیش از 100 میلیون دلار در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی فروش کرد.

آیر همان زمان اعلام کرد،نقش اصلی فیلم بعدی خود را نیز به گیلنهال خواهد داد. او از این بازیگر به عنوان یکی از هنرمندان مولف جوان دنیای بازیگری اسم می برد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها