صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : « جوخه خودکشی » یک فیلم خانوادگی است!

« جوخه خودکشی » یک فیلم خانوادگی است!

20150514142956 34

دیوید آیر کارگردان فیلم «جوخه خودکشی» می گوید فیلم او علیرغم آدم های خشنی که در آن وجود دارند، یک فیلم کاملا خانوادگی است.

به گزارش مووی مگ به نقل از سینماخبر، او که به مناسبت اکران فیلم جدیدش در جشنواره تورنتو صحبت می کرد، گفت: از نظر من واقعا شگفت انگیز است که نمایشی مثل این را به کوچه و خیابان بیاورید و آن را در فضایی واقعی با آم هایی واقعی قرار دهید.

او همچنین گفت که در طول مراحل مختلف تولید این فیلم، سعی کرده است با نشان دادن گروه مردان خشن واشنگتن دی سی یک فیلم خانوادگی عالی را به تصویر بکشد. او می گوید: درام من، درامی کاملا حقیقی با اجراهایی فوق العاده و آدم هایی واقعی است. بنابراین براحتی می توانم ادعا کنم فیلم من کاملا خانوادگی است. آنچه من خلق کرده ام درباره احساساتی نظیر برادری است. در نشان دادن این احساسات بازیگران فوق العاده من واقعا کمک کردند و موثر بودند. سردسته این بازیگران ویل اسمیت است.

ویل اسمیت در این فیلم نقش ددشات را دارد. تهیه کننده این فیلم اندی هوروویتز است. او می گوید: تا کنون فیلم های زیادی درباره دار و دسته های تبهکار ساخته شده است. اما این فیلم کاملا متفاوت است. زیرا درباره آدم بدهایی است که کنار هم جمع می شوند تا کارهای خوب انجام دهند.

«جوخه خودکشی » 5 اگوست 2016 اکران می شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها