صفحه اصلی > آزمون سینمایی : هفتمین « آزمون سینمایی » سایت مووی مگ آغاز شد / نام فیلم را حدس بزنید!

هفتمین « آزمون سینمایی » سایت مووی مگ آغاز شد / نام فیلم را حدس بزنید!

23dedd315y553

با نگاه به تاریخچه سینما، به تصاویر ثبت شده معروفی بر میخوریم که بلافاصله پس از رویت، هویت فیلم را آشکار می سازد. اینبار در « آزمون سینمایی » سایت مووی مگ ، تصاویر معروفی از آثار مشهور تاریخ سینما در این آزمون قرار گرفته و شما می بایست نام درست فیلم را از میان گزینه ها تشخیص داده و انتخاب نمائید.

آیا فکر میکنید که مخاطب جدی سینما هستید و به خوبی با تاریخچه سینما آشنا هستید ؟ پس بهتر هست تا آزمون سینمایی طراحی شده توسط سایت مووی مگ را گذرانده تا از میزان اطلاعاتتان درباره تاریخچه سینما مطلع گردید.

 

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام کرده و سپس اقدام به گذراندن آزمون های سینمایی کنید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در این جامعه مجازی در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

quiz3tt

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها