صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : مریم امیرجلالی گفت : پول من و حمید لولایی را خوردند یک آب هم رویش! / قبل از انقلاب هم بهترین ماشین زیر پایم بود

مریم امیرجلالی گفت : پول من و حمید لولایی را خوردند یک آب هم رویش! / قبل از انقلاب هم بهترین ماشین زیر پایم بود

143037 1333

مریم امیرجلالی گفت: متاسفانه یا خوشبختانه عضو هیچ باندی نیستم به همین دلیل یکی ـ دو سال است کاری پیشنهاد نشده است. این در شرایطی است که نقش‌ها در یک مهمانی تقسیم می‌شود و چون من اهل این مهمانی‌ها نیستم، از قافله عقب می‌مانم.

به گزارش مووی مگ به نقل از فردا، مریم امیرجلالی، در ارتباط با فعالیت‌های اخیرش اظهار داشت: من در طی این سال‌ها فقط به عشق مردم کار کردم. این در شرایطی است که یک الی دو سال است که کاری به بنده پیشنهاد نشده است. متاسفانه در شرایط کنونی فضایی به وجود آمده که بسیاری از همکارانم با رابطه و پول وارد این حرفه می‌شوند.

* چون در باندی نیستم کاری پیشنهاد نمی‌شود

وی در ادامه افزود: متاسفانه یا خوشبختانه به دلیل اینکه من در هیچ باندی حضور ندارم طی این مدت بیکار مانده‌ام و کاری پیشنهاد نشده است اما باید به این نکته اشاره کنم که به دلیل اصرار مردم و خواسته آنها مبنی بر همکاری‌ام با حمید لولایی که در صفحه اینستاگرامم اظهار داشته بودند تله‌فیلمی پیشنهاد شد که حمید لولایی نیز در آن حضور داشته است.

وی در ادامه افزود: تنها به همین دلیل قبول کردم که در این تله‌فیلم بازی کنم. پذیرفتن من برای بازی در این نقش تنها به خواسته مردم صورت گرفت. از زمانی که در این تله‌فیلم بازی کردم از همان روز اول به ما دروغ گفته شد و هزار و یک کلک زدیم. این در شرایطی است که در قراردادمان عنوان شده بود که 4 روز پیش از اتمام پروژه با ما تسویه کنند.

*پول من و حمید لولایی را خوردند یک لیوان آب هم رویش

امیر جلالی در ادامه گفت: عوامل این فیلم دقیقا 4 روز مانده به اتمام کار پروژه را تعطیل کردند. نام این تله‌فیلم قلب تصادفی است که کارگردانی آن را قدرت‌الله بزرگی برعهده دارد. این کارگردان سر ما کلاه گذاشت. این دوستان پول ما را خوردند و یک آب هم رویش.

او همچنین گفت: شب گذشته حمید لولایی به من یک اس ام اس داد و گفت «خانم امیرجلالی عوامل فیلم «قلب تصادفی» می‌خواهند سر و ته پروژه را به گونه‌ای جمع کنند و آن را به سرعت به بازار ارائه کنند و پول ما را نیز ندهند.» تنها می‌خواهم بدانم در شرایط کنونی باید به کجا برویم و شکایت کنیم. من هم دراین فضاها نبوده‌ام و نمی‌دانم به کجا باید بروم و چه کسی باید پاسخگوی کلاهبرداری‌های این چنین باشد. به دلیل شرایطی که داریم نمی‌توانیم شیپور دست بگیریم و مشکلاتمان را جار بزنیم اما گاهی رفتارهای غیرحرفه‌ای و غیراخلاقی مجبورمان می‌کند.

*این روزها یا باید پارتی داشته باشید یا پول هنگفت

بازیگر مجموعه متهم گریخت در ادامه افزود: یک الی دو سال است که بیکارم و کار آخرم در تلویزیون با کارگردانی فلورا سام بوده است که در آن نیز نقش مختصری داشتم. متاسفانه مجبورم دوباره تکرار کنم و خواهشمندم این را انتقال دهید که برای حضور مداوم در سینما و تلویزیون یا باید پارتی داشته باشید و یا در دستتان پول هنگفتی قرار داشته باشد. این در شرایطی است که یک بازیگر علاقمند است او را با توانایی‌اش بشناسند و دعوت به کار کنند.

او همچنین گفت: نمی‌خواهم اسم ببرم خانمی که تا چند وقت پیش جزو سیاهی لشگرها بود امروز در تمام سریال‌ها و در تمام مناسبت‌ها حضور دارد. در چنین شرایطی تنها علاقه مردم برای من کافی است. زمانی که می‌بینم هنوز آنها سریال «متهم گریخت»، «خانه به دوش»، «چهاردیواری» و «ترش و شیرین» را به یاد دارند.

*بازی‌های متفاوت خوب داشته‌ام دیده نشده است

بازیگر مجموعه خانه به دوش در ادامه با اشاره به اینکه در طول مدت کاری‌اش تلاش کرده به تکرار نیفتد و نقش‌های متفاوتی را بازی کند اظهار داشت: سریال «زیر هشت» به کارگردانی سیروس مقدم و تله‌فیلم «تاوان» به کارگردانی سیامک خواجه‌وند از جمله کارهایی است که می‌توانید در آن شاهد بازی متفاوت من باشید.

او همچنین گفت: زمانی که از کارگردانی تله‌فیلم «تاوان» پرسید نمی‌ترسید که بازیگر طنزی چون مریم امیرجلالی را برای بازی در این نقش انتخاب کردید اظهار داشت: «ابتدا خودم نیز ترس داشتم اما با اولین پلانی که مریم امیرجلالی در آن حضور پیدا کرد مطمئن شدم که می‌تواند در آن حضور خوبی داشته باشد

مریم امیرجلالی با اشاره به فرهنگ غلطی که در میان فضای هنر شروع به رواج است گفت: متاسفانه آنقدر بی‌اخلاقی در میان افرادی که در فضای هنر مشغول به کار هستند زیاد شده است که گمان نمی‌کنم تا 5 نسل آینده بتوانیم آن را از بین ببریم. همه چیز به پول و پارتی بستگی دارد.

*نقش های یک فیلم در مهمانی‌ها تقسیم می‌شود/ چون اهل مهمانی نیستم از قافله عقب می‌مانم

وی در ادامه افزود: یارو یک مهمونی می‌گیرد و در همان شب نقش‌های یک، دو و سه و همچنین نقش‌های فرعی توسط وی انتخاب می‌شود. افرادی چون من که اصلا اهل این مهمانی‌ها نیستند از قافله عقب می‌ماندند.

*بر اساس توانایی‌هایم نقشی را انتخاب می‌کنم

امیرجلالی درباره حضورش در تئاتر گفت: چندی پیش شهره سلطانی نقشی را در تئاتر به بنده پیشنهاد کرد که به دلیل وقت‌گیر بودن فضای هنرهای نمایشی نتوانستم آن را بپذیرم و زمانی که بازی خودش را دیدم به او گفتم «هیچ کس جز خودت نمی‌توانست چنین نقشی را ایفا کند.» به هیچ عنوان به دلیل پول و شهرت نقشی را نمی‌پذیرم. اگر بدانم شرایط بازی در کاری را ندارم اصلا آن را نمی‌پذیرم به دلیل اینکه احترام مخاطب برایم از همه چیز با ارزش‌تر است.

* قبل از بازیگر شدنم ماشین گران قیمت سوار می‌شدم

این بازیگر در ادامه درارتباط با وضعیت مالی‌‌اش و همچنین سوءتفاهم‌هایی که در ارتباط با شرایط مالی وی وجود دارد گفت: عده‌آی فکر می‌کنند که اگر خانم امیرجلالی ماشین فلان قیمت زیر پایش است پولش را از بازی در نقش‌هایی که بازی کرده به دست آورده است. در صورتی که به این افراد می‌گویم «نه عزیز من بنده از این راه به این پول‌ها نرسیده‌ام. کسان یکه من را می‌شناسند می‌دانند که قبل از بازیگر شدنم و قبل از انقلاب بهترین ماشین زیر پایم بوده است. آنقدر به شخصیت کاری‌ام اهمیت می‌دهم که به دلیل پول در هر کاری بازی نمی‌کنم.

امیرجلالی در پایان با انتقاد از اینکه چرا سریال‌هایی همچون «خانه به دوش» و «متهم گریخت» با توجه به استقبالشان از سوی مخاطبین در قسمت‌های دو، سه و یا حتی چهار ساخته نمی‌شود گفت: چرا باید شاهد ادامه‌دار شدن برخی سریال‌های بی‌کیفیت در قسمت‌های بعدی‌شان باشیم در صورتی که همه می‌دانیم که سریال‌هایی که نام بردم توانایی ساخت مجموعه‌های بعدیشان وجود داشته است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها