صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : صحبت های جنجالی جواد خیابانی در برنامه « صفر صفر » / خیابانی خطاب به رشید پور:کفشت را در بیاور بزن توی سرم!

صحبت های جنجالی جواد خیابانی در برنامه « صفر صفر » / خیابانی خطاب به رشید پور:کفشت را در بیاور بزن توی سرم!

16 3 29 11122135344400

جواد خیابانی مهمان برنامه صفر صفر با اجرای رضا رشید پور بود و حرف‌هایی جنجالی زد.

به گزارش مووی مگ به نقل از سینما سینما، خیابانی درباره اشتباهاتش در گزارشگری گفت: «اشتباهاتی که من در گزارش هایم دارم را همه بچه های گزارشگر دارند. اشتباهات من نه کمتر، نه بیشتر از بقیه است. از اینکه مردم به اشتباهاتم می خندند کیف می‌کنم. خیلی از اشتباهاتم که در سایت ها آمده، درست نیست. »

آیا خیابانی به نصرتی گفته بود کثافت؟

خیابانی درباره یکی از سوژه های معروفش که البته در این یکی واقعا اشتباه نکرده بود، گفت: «در گزارش بازی استقلال و پرسپولیس، یک جوری گزارش بازی من را تدوین کرده بودند که انگار به محمد نصرتی گفته بودم کثافت ولی کلمه کثافت نبود و واژه «که انصافا» بود. به خاک مادرم از اینکه باعث خوشحالی و خنده مردم می شوم راضی ام. از اینکه جوک برایم می سازند ناراضی نیستم»

رشیدپور از او درباره ثبت نامش برای نامزد شدن در انتخابات مجلس شورای اسلامی پرسید و به او گفت که ما مجری ها نباید وارد عرصه سیاست بشویم چون شهرت ما از جای دیگری آمده است. اما خیابانی در جواب گفت: «مگر بد است آدم دلش به خاطر شهر و مردمش بسوزد؟ من می توانستم و می توانم اتوبان تهران – کرج را دو طبقه کنم. چرا از راه مجلس می شود میلیاردر و تیلیاردر شد، ولی نمی توان اتوبان دو طبقه ساخت؟ خیلی از فوتبالیست های دنیا رئیس فدراسیون فوتبال کشورشان هستند. آرنولد چه کاره شد؟ فرماندار. ریگان چه کاره بود؟ بازیگر بود. چرا من نه؟ چرا تو نه؟ یک گروهی از ورزشکاران رفتند در مجامع سیاسی خوب کار کردند، من چرا نتوانم؟»

کفشت را در بیاور بزن توی سرم!

رشیدپور به او گفت که قبول ندارد ورزشکاران و هنرمندان در عرصه سیاست موفق بوده اند که خیابانی گفت: «رسول خادم ماه بود. رسول خادم به شهر خدمت می کرد. سیاستمداران چرا می آیند توی ورزش؟ اگر یک فیلسوف، تار بزند گناه کرده؟ اگر یک تار زن، فیلسوف شود گناه کرده؟ یک گزارشگر گناه می کند برود نماینده مجلس شود؟»

رشیدپور در پاسخ به این سوالات گفت: «بله، گزارشگر گناه می کند اگر نماینده مجلس شود.» که خیابانی در جواب گفت: «کفشت را در بیاور بزن توی سرم

سه نفر درایران آنقدر پول دارند که می توانند به هر خانواذه،صد میلیون وام بدهند

خیابانی ادامه داد: «من می توانم برای مردم کار کنم. من می خواستم در شهر خودم رستوران هایی راه بیندازم که هر کسی گشنه اش می شود برود غذا بخورد و کسی به او کاری نداشته باشد. سه نفر از آقایان دارایی شان آن قدر زیاد است که اگر ۲۰میلیون خانواده داشته باشیم، این سه نفر می توانند به هر خانواده ایرانی ۱۰۰میلیون تومان وام بدهند. در تبریز گدا توی خیابان نمی بینی. چرا؟ مردم خودشان خود جوش این کار را می کنند. من که می توانم این کار را بکنم چرا نکنم؟ احساس می کنم می توانم در مجلس بروم و داد بزنم. حنجره اش را هم دارم. بگویم آقای رئیس جمهور این اتوبان تهران – کرج طرح ملی است. »

ماجرای اشتباه خیابانی درباره پور حیدری چه بود؟

خیابانی همچنین درباره بعضی از اشتباهاتش مثل نشناختن منصور پورحیدری و اشتباه گفتن اسم برانکو ایوانکوویچ گفت: «من منصور پورحیدری را نمی شناسم؟ مگر گفتم اشتباه نمی کنم؟ آن روز اینترنت من قطع بود و نتوانستم قبل از بازی خبرها را چک کنم. اشتباه کردم. ببخشید. غلط کردم. بزنید من را. درباره کلمه ایرانکوویچ هم طنز ساختم. من حق ندارم طنز بسازم؟ به خدا اشتباه نکردم اسمش را که گفتم ایرانکوویچ. »

قبل از عید مشکل مالی داشتم و تنها کسی که کمکم کرد عادل بود

خیابانی درباره عادل فردوسی پور هم گفت: «من از عادل تست مجری گری گرفتم. ورود عادل فردوسی پور به تلویزیون با تست من بوده است. به عادل گفتم سعی نکن جواد خیابانی بشوی. سعی کن عادل فردوسی پور بشوی»

خیابانی در بخش دیگری از اظهارات خود گفت :با عادل فردوسی پور هیچ مشکلی ندارم. قبل از عید مشکل مالی داشتم و تنها کسی که کمکم کرد عادل بود.

او در ادامه گفت :نمی توانم چالش هایی که عادل به پا می کند را من به پا کنم.

کاپولا را می شناسم وپدر خوانده را بارها دیده ام

جواد خیابانی همچنین دراین برنامه با لحن جالبی گفت : من فرانسیس فورد کاپولا را می شناسم و پدر خوانده را هم بارها دیده ام.

ماجرای کتک خوردن خیابانی از تماشاگران استرالیایی

خیابانی همچنین دراین برنامه عنوان کرد که پس از بازی ایران – استرالیا از تماشاگران استرالیایی کتک خورده است . به خاطر اینکه پرچم ایران را دستش گرفته ویکی از تماشاگران استرالیایی با لگد به او زده است و او به پایین افتاده است .

آیا جواد خیابانی از گزارشگری خداحافظی می کند؟

او در پایان گفت: «تا وقتی این حنجره هست، گزارشگر هستم. »

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها