صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : بازیگر نقش مری پاپینز معرفی شد

بازیگر نقش مری پاپینز معرفی شد

20160601105108 14

امیلی بلانت پذیرفت تا در نقش مری پاپینز جدید که ادامه‌ای بر داستان کلاسیک آن است، جلوی دوربین برود.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر، امیلی بلانت بازیگر بریتانیایی به فیلم «مری پاپینز بازی می‌گردد» پیوست. داستان این فیلم ۲۰سال پس از داستان فیلم اصلی «مری پاپینز» اتفاق می‌افتد که جولی اندروز نقش او را ایفا کرده بود.

استودیو والت دیزنی دیروز اعلام کرد این بازیگر در نقش پرستار بچه و در ادامه فیلم کلاسیک سال ۱۹۶۴نقش‌آفرینی خواهد کرد.

گفته شده این بازیگر انتخاب نخست تهیه کننده بوده و سرانجام موافقت او را جلب کرده است. لین-مانوئل میراندا نیز در نقش یک شخصیت جدید به نام جک بازی می‌کند که کارش روشن کردن چراغ‌های خیابان است. این فیلم با تمرکز بر مایکل بنکس و سه فرزندش که حالا بزرگ شده‌اند ساخته می‌شود.

راب مارشال که با بلانت در نسخه سینمایی موزیکال «درون جنگل» ساخته استفن ساندهایم همکاری کرده بود، این فیلم را کارگردانی می‌کند و فیلمنامه آن توسط دیوید مگی نویسنده «در جستجوی ناکجاآباد» نوشته خواهد شد. مارک شیمن و اسکات ویتمن که جایزه تونی را برای «اسپری مو» بردند نیز برای نوشتن ترانه‌های این فیلم انتخاب شده‌اند.

سال پیش خبر ساخت ادامه‌ای بر مری پاپینز اعلام شد و راب مارشال همان زمان اعلام کرد این فیلم برمبنای موزیکال سال ۱۹۶۴ساخته نخواهد شد. بلکه داستان آن از میان ۷کتاب اقتباس نشده دیگر مری پاپینز انتخاب می شود که پی ال تراورز درباره پرستار جادویی نوشته بود. اولین کتاب از این مجموعه سال ۱۹۳۴منتشر شده بود و آخرین کتاب آن سال ۱۹۸۸به بازار آمده بود.

در فیلم «مری پاپینز» جولی اندروز و دیک ون دایک در نقش‌های اصلی بازی کرده بودند.

فیلم جدید برای ۲۵دسامبر ۲۰۱۸پیش بینی شده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها