صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : بهروز افخمی و مسعود فراستی از برنامه هفت کنار گذاشته شدند

بهروز افخمی و مسعود فراستی از برنامه هفت کنار گذاشته شدند

154468 4872

«هفت» به افخمی هم وفا نکرد؛ یک مطبوعاتی باتجربه جایگزین افخمی

به گزارش مووی مگ به نقل از سینما سینما، هفت برنامه سینمایی هفت برای بار سوم دچار تغییر شد و همان گونه که پیش بینی می شد، بهروز افخمی و مسعود فراستی به طور قطعی از هفت کنار گذاشته شدند و دیگر روی آنتن این برنامه حاضر نخواهند بود.

مرتضی میرباقری معاون سیما پس از جلسات متعدد با هنرمندان و کارشناسان، ترجیح داد تا ترکیب برنامه هفت به کلی تغییر کند و افخمی از تهیه کنندگی و اجرای این برنامه برکنار شود.

بدین ترتیب دور سوم برنامه هفت نیز در تنها حدود ۱۰ ماه پایان یافت و بهروز افخمی که به گفته خودش در این برنامه دنبال شر می گشت و می تواند رکورددار ناراضی تراشی در تلویزیون به حساب آید، صندلی این برنامه را به همراه یارجنجالی اش مسعود فراستی ترک گفت.

او پیش از این در آخرین برنامه اش پیش از ماه مبارک رمضان خبر از بازگشت تیمش با ادامه برنامه داده بود. محمود گبرلو نیز سال گذشته در آخرین برنامه پیش از ماه رمضان وعده بازگشت داده بود که هرگز عملی نشد.

، پس از قطعی شدن برکناری افخمی و تیمش، گزینه جدی و جدید تلویزیون برای اداره دور چهارم برنامه هفت یک چهره مطبوعاتی با تجربه و معتدل است که به نظر می رسد بتواند این برنامه را به آرامش، عقلانیت، فایده و ثبات برساند. گفته می شود دور چهارم این برنامه منتقد ثابت نخواهد داشت و از منتقدان متنوع استفاده خواهد شد.

فریدون جیرانی از ۱۰ اردیبهشت ۸۹ تا ۲۲ اردیبهشت ۹۱ هفت را اداره کرد. محمود گبرلو از ۹ تیر ۹۱ تا خرداد ۹۴ و بهروز افخمی از ۱۰ مهر تا ۷ خرداد ۹۵ عهده دار برنامه هفت بودند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها