صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : لیندسی لوهان در حبس خانگی مهمانی می گیرد!

لیندسی لوهان در حبس خانگی مهمانی می گیرد!

lindsey

استفانی ساتنر ، قاضی دادگاه ، لوهان را بخاطر مهمانی گرفتن در زمان حبس خانگی اش ، سرزنش کرد اما اعلام کرد که این بازیگر در طول این مدت خلاف دیگری مرتکب نشده است.

به گزارش واحد خبر آفتاب به نقل از اسکای نیوز، ساتنر خطاب به لوهان گفت:” تو به خاطر نقض آزادی مشروط به حبس محکوم شدی اما در مدت حبس خانگی ، عملی که نقض آزادی مشروط تو محسوب شود ، انجام نداده ای .”

لوهان بعد از شنیدن این جمله با خوشحالی وکیلش، شان هالی را بغل کرد.

قبل از اینکه قاضی این جمله را بگوید ، لوهان به او قول داد که به زندگی عادیش برگردد و خلاف دیگری مرتکب نشود.

ساتنر از او پرسید:”آیا دلت می خواهد که به زندگی عادی برگردی و خلاف دیگری مرتکب نشوی ؟”

لیندسی پاسخ داد :”بله ” . این تنها کلمه ای بود که این بازیگر در طول مدت دادگاه به زبان آورد.

بنا به گفته قاضی ، نتیجه تست اعتیاد لوهان منفی بود و او در این مدت عملی که موجب نقض آزادی مشروط او شود ، انجام نداده است.

وکیل لوهان گفت:”لیندسی هیچ کار خلافی انجام نداده است.”

اما عکاسان سمج از بعضی از مهمانی های لیندسی که در مدت حبس خانگی اش در آپارتمان ساحلی او واقع در شهر لس آنجلس برگزار شدند ، عکس گرفته اند .

قاضی ساتنر به لوهان گفت:”کاری انجام نده که باعث نفرت و ناراحتی مردم شوی .از انجام کارهای احمقانه ای که خلاف مقررات هستند، پرهیز کن.”بنا به دستور ساتنر ، دوستان لیندسی اجازه ندارند بطور همزمان به خانه او برود و باید تک تک به دیدن او بروند اما خانواده و همکارانش محدودیتی برای رفت و آمد به منزل او ندارند.

از زمان دستگیر شدن لیندسی در سال ۲۰۰۷ تا به امروز،قاضی های مختلفی بررسی پرونده او را بعهده گرفته اند و ساتنر پنجمین قاضی این پرونده است.لیندسی در سال ۲۰۰۷ بخاطر مصرف مواد مخدر و رانندگی در حالت غیر طبیعی و مستی توسط پلیس دستیگر شد و به شرط رعایت اصول اخلاقی و ترک مصرف مواد مخدر آزاد شد اما چندماه پیش بدون اجازه گرفتن از فروشندگان یک جواهر فروشی ، یک گردنبند گرانقیمت برداشت و به این ترتیب به دلیل نقض آزادی مشروط خود به چهارماه زندان و انجام خدمات اجتماعی محکوم شد.

پرتال آفتاب

به جمع طرفداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها