صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : قیمت بلیت جشنواره فیلم فجر چقدر است ؟

قیمت بلیت جشنواره فیلم فجر چقدر است ؟

20170117194240 63620016398545601153

جشنواره فیلم فجر از آن رویدادهایی است که بسیاری از مردم مشتاق اخبار آن هستند تا بتوانند با خرید بلیت در این جشنواره به تماشای فیلم های مورد علاقه شان بنشینند.

به گزارش مووی مگ به نقل از جام جم، جشنواره فیلم فجر از آن رویدادهایی است که بسیاری از مردم مشتاق اخبار آن هستند تا بتوانند با خرید بلیت در این جشنواره به تماشای فیلم های مورد علاقه شان بنشینند، اما اگر کسی بخواهد تمام فیلم های جشنواره را ببیند چقدر باید هزینه کند، پرسشی که پاسخش را ما با جزئیات کامل برای شما شرح می دهیم.

در فاصله دو هفته تا آغاز سال نو سینمای ایران و رقابت سینماگران برای شکار رسیمرغ ها مسوولان برگزاری جشنواره سی و پنجم فیلم فجر، بالاخره شرایط فروش بلیت جشنواره را در تهران و شهرستان ها اعلام کردند.

از چه زمانی می توان بلیت خرید؟

پیش‌فروش اینترنتی بلیت‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، از ۸ صبح جمعه اول بهمن ماه برای شهر تهران و ۸ صبح دوشنبه چهار بهمن ماه برای شهرستان‌ها آغاز خواهد شد.

بلیت را از کجا بخریم؟

علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت ویژه پیش‌فروش اینترنتی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به آدرس cinogram.com بلیت خود را خریداری کنند. بلیت‌های خریداری شده به آدرس افراد در حساب کاربری خریداران با پیک ارسال خواهد شد.

تا چه زمانی وقت داریم؟

بر اساس اعلام مدیر امور سینماهای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، پیش‌فروش بلیت‌ها در تهران از ساعت ۸ صبح جمعه اول بهمن ماه آغاز می‌شود و ساعت ۱۲ شب دوشنبه ۴ بهمن ماه به پایان خواهد رسید.

پیش‌فروش بلیت‌ها در شهرستان‌ها از ساعت ۸ صبح دوشنبه چهارم بهمن ماه آغاز می‌شود و ساعت ۱۲ شب پنجشنبه ۷ بهمن ماه به پایان خواهد رسید.

خرید بلیت محدودیت دارد؟

علاقمندان خرید بلیت پس از ورود به سایت و ثبت نام با کدملی و مشخصات خود می‌توانند اقدام به خرید بلیت کنند و هر کاربر با کد ملی مشخص و واحد، امکان انتخاب حداکثر چهار سانس از سینماها و در هر سانس حداکثر ۲ بلیت را خواهد داشت.

قیمت بلیت ها چقدر است؟

این موضوع کاملا وابسته به نوع انتخاب شماست، به عبارتی اگر بخواهید به تعبیر مسوولان جشنواره کاخ نشین باشید باید به پردیس ملت (همان کاخ مردمی جشنواره) بروید، قیمت هر سانس تماشای فیلم در این کاخ 25 هزار تومان است که اگر شما بخواهید به صورت سری خریداری کنید و باز به این علت که امسال فیلم های بخش مسابقه و چشم انداز به طور خودمانی درهم فروخته می شود مجبورید که بلیت هر 44 فیلم را بخرید که با تخفیف 3 هزار تومانی برای هر سانس دقیقا 968 هزار تومان یعنی عددی نزدیک به یک میلیون تومان باید پرداخت کنید.

پردیس ملت به این جهت کاخ مردمی جشنواره نامگذاری شده است که عوامل فیلم ها در این مجموعه روی فرش قرمز می روند و همراه مردم فیلم را تماشا می کنند و بازار عکس یادگاری و گاه امضا گرفتن از هنرمندان هم حسابی داغ است.

اما کف قیمت ها هم برای سینماهای جنوب تهران مانند راگا و تماشا و کیان 10 هزارتومان است که در صورت خرید سری کامل برای هر بلیت دو هزار تومان تخفیف داده می شود و عدد 352 هزار تومان باید پرداخت شود. بقیه سینماهای جشنواره در تهران هم قیمت بلیت شان برای هر سانس 12 هزار تومان است.

البته این قیمت ها، میزان اعلام شده رسمی است و همه می دانیم که در مواردی برای برخی فیلم ها گاه بازار سیاهی چندین برابری هم ایجاد می شود.

برج میلاد چند؟

اما اگر علاقه مندید در برج میلاد که مرکز برگزاری و برنامه ریزی جشنواره است و نشست های نقد و بررسی فیلم ها هم در آن برگزار می شود حضور داشته باشید، همین الان آب پاکی را روی دست شما بریزیم که برج میلاد کلا بلیتی نیست و صرفا اهالی رسانه، اعضای خانه سینما ، هنرمندان و برخی مدیران مرتبط و گاه غیرمرتبط و صرفا با داشتن کارت مخصوص امکان تماشای فیلم های جشنواره را در این مجموعه دارند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها