صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : صحبت های آرنولد شوارتزنگر درباره ساخت یک « ترمیناتور » جدید با جیمز کامرون

صحبت های آرنولد شوارتزنگر درباره ساخت یک « ترمیناتور » جدید با جیمز کامرون

A Schwarzenegger Cam2201 e1491393968591 1024x412

فرماندار سابق کالیفرنیا در مصاحبه ای گفته وقتی سال ۲۰۱۹ از راه برسد و کارگردان «آواتار» دوباره بتواند وارد فرنچایز روباتی شود، او حاضر است در آن نقش آفرینی کند.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، آرنولد شوارتزنگر گفته ممکن است دوباره روی یک فیلم جدید «ترمیناتور» با جیمز کامرون همکاری کند.

این بازیگر و کارگردان روی دو فیلم اول این فرنچایز محبوب با هم کار کردند که در سال های ۱۹۸۴ و ۱۹۹۱ اکران شدند. جدیدترین فیلم در این مجموعه، یعنی فیلم «جنسیس» سال ۲۰۱۵ روی پرده رفت.

با وجود اینکه کمپانی پارامونت پیکچرز حضور خود در فرنچایز « ترمیناتور » را به پایان رسید، شوارتزنگر امیدوار مانده که نه تنها یک فیلم دیگر از آن ساخته خواهد شد، بلکه کامرون هم در یک نقش مستقیم در ساخت فیلم در آن دست خواهد داشت.

او در مصاحبه ای با فاندانگو گفت: «بله، من مشتاق ساختن یک فیلم دیگر ترمیناتور هستم. نمی خواهم مثل رییس جمهور به این ها بگویم اخبار جعلی، اما به نظرم خیلی ها الکی چیزهای زیادی می نویسند و نمی دانم دلیلش چیست. فقط به خاطر اینکه پارامونت نمی خواهد فرنچایز ترمیناتور را ادامه بدهد به این معنی نیست که به پایان رسیده چون ۱۵ استودیو دیگر هستند که حاضرند این کار را انجام بدهند »

فرماندار سابق ایالت کالیفرنیا ادامه داد: «معنی اش فقط این است که آن ها فقط در راه هستند تا با یک استودیوی دیگر مذاکره کنند، اما من نمی توانم جزییاتی از این مسئله به شما بدهم. خودشان خبرش را اعلام خواهند کرد. اما بله، فرنچایز ترمیناتور هرگز به پایان رسیده نخواهد بود »

در ادامه، شوارتزنگر به خبرنگاران یادآوری کرد که از سال ۲۰۱۹ به بعد، دیوید کامرون دوباره صاحب حقوق رسمی مجموعه « ترمیناتور » خواهد شد و به این ترتیب بعد هم تایید کرد که کارگردان «آواتار» نقشی مستقیم در این پروژه خواهد داشت. دلیل اینکه کامرون دوباره می تواند در این مجموعه نقش داشته باشد این است که ۳۵ سال از زمان اکران فیلم اول « ترمیناتور » خواهد گذشت و به این ترتیب تاریخ انقضای حقوق رسمی آن و عدم قابلیت کامرون برای حضور در آن به پایان خواهد رسید.

آرنولد گفت: «کامرون فیلم را تهیه خواهد کرد و یک کارگردان دیگر در آن حضور خواهد داشت. من همیشه مشتاق ساختن یک ترمیناتور دیگر هستم، مخصوصا اگر داستانش خوب نوشته شده باشد و بتواند واقعا کل دنیا را سرگرم کند »

در عین حال، کامرون مشغول فیلمبرداری چهار دنباله دیگر برای فیلم «آواتار» است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها