صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : معرفی چهره های مشهوری که به کودک آزاری متهم شده اند + تصاویر

معرفی چهره های مشهوری که به کودک آزاری متهم شده اند + تصاویر

ap 957302541106 wide 415cc2259590ac34353e350121ffb8675222e8dd s900 c85640x480

تمام ستارگان نمی درخشند. ستارگان ورزشی و هنری گاهی چنان پر نور به نظر می رسند که چشمان مردم عادی را کور می کنند و باعث می شوند واقعیت هایی از زندگی آنها پنهان بماند که گاهی به حال اجتماع مضر است. با این حال همیشه کسانی هستند که چشم شان به نور دروغین این ستاره ها خیره نمی شود و می توانند آن گوشه های پنهان را ببینند و رازهای سیاه ستارگان را برای سایرین افشا کنند.

به گزارش مووی مگ به نقل از همشهری – سرنخ ، در ادامه 8 ستاره جهان را که متهم به کودک آزاری هستند بشناسید.

1. وودی آلن

شاید یکی از تعجب برانگیزترین و در عین حال تبعیض آمیزترین اسامی این فهرست بدنام بازیگر و کارگردان نابغه و پرآوازه آمریکا، وودی آلن باشد. از این جهت که ممکن است فکر کنید چطور ممکن است کسی در خاک آمریکا به بچه ای دست درازی کرده باشد اما نه تنها مورد تعقیب قرار نگرفته بلکه همچنان محبوب هم باشد. اما این واقعیت دارد. وودی آلن به جرم دست درازی به دخترخوانده هفت ساله اش متهم شد. هر چند این جرم ثابت نشد اما باعث تغییرات اساسی در زندگی اش شد، از جمله این که رابطه اش با میا فارو بازیگر سرشناس که به مدت طولانی همکار و همسرش بود تغییر کرد. میا فارو بعد از 13 سال زندگی با وودی آلن او را به مجازات چنین رفتار زشتی ترک کرد.

2. رومن پولانسکی

Polanksi Main640x480

کارگردان نامدار و پرآوازه سینما یکی از کسانی است که به کودک آزاری مظنون است. او که فیلم های مشهوری مثل بچه رزماری و ماه عسل تلخ را ساخته و به خاطر کارگردانی فیلم های زیادی نامزد جایزه اسکار شده و حتی این جایزه را از آن خود کرده، به کودک آزاری مظنون است. پولانسکی همانند فیلم هایی که می سازد زندگی عجیبی را پشت سر گذاشته.

سال ها پیش دو قاتل زنجیره ای که اقدام به قتل عام ثروتمندان آمریکا می کردند، همسر او را که باردار بود به شکلی وحشیانه به قتل رساندند و باعث شدند همدردی عده زیادی نسبت به این کارگردان بزرگ برانگیخته شود اما سال ها بعد دختری سیزده ساله ادعا کرد رومن پولانسکی به او دست درازی کرده است. پرونده ای که همچنان مفتوح است چرا که پولانسکی بلافاصله پس از این ادعا خاک آمریکا را ترک کرد و هرگز به این کشور بازنگشت. او با این اقدام، شک و تردیدها را نسبت به واقعی بودن ادعای شاکی قوت بخشید. پولانسکی همچنان در خارج از آمریکا به کارگردانی مشغول است.

3. گری گلیتر

121028115724 gary glitter 2006 story top640x480

خواننده و ترانه سرای انگلیسی که ترانه هایش در انگلستان بسیار طرفدار داشت در اقدامی عجیب قضات دادگاه را مجاب کرد تا او را به 16 سال حبس محکوم کنند. گری متهم شده بود که به سه دختر زیر سن قانونی تجاوز کرده است. برای همین دستگیر شد اما وقتی پای میز محاکمه قرار گرفت از کرده خودش ابراز ندامت نکرد و هیچ واکنشی مبنی بر پشیمانی نشان نداد و همین باعث شد تا قاضی حداکثر مجازات چنین جرمی را برای او در نظر بگیرد. هنوز کسی نمی داند گری به خاطر تنبیه خودش چنین کاری کرد یا این که واقعا از این کار حیوانی پشیمان نبود.

4. لورنس تیلور

hi res cfd562f3ef8f6edc9cc271995c0f4886 crop north640x480

این ستاره سیاه پوست پرده نقره ای، اولین بار به خاطر نقش چشمگیری که در فیلم غول های نیویورک ایفا کرد مشهور شد اما ستاره اقبال او هم خیلی زیاد ندرخشید چرا که معلوم شد با دختربچه ای زیر سن قانونی ارتباط برقرار کرده است. او به جرم کودک آزاری به شش سال حبس محکوم شد.

5. جارد فوگل

subway640x480

بیشتر کسانی که در متروهای آمریکا تردد کرده اند جارد فوگل را می شناسند. نام و چهره او با رستوران های مترو عجین شده است چرا که او سخنگوی این رستوران ها بود اما این برای زمانی است که جارد با آن چهره خندان در حرفه خودش ستاره ای بود نه وقتی که معلوم شد دو دختر نوجوان را مورد آزار جنسی قرار داده است. جارد بعد از افشای رازهای سیاهش به 188 ماه زندان محکوم شد و هم اکنون مشغول گذراندن دوران محکومیتش است.

6. مارکوس کوپر

usatsi 9768216640x480

مارکوس کوپر که به پلژر پی معروف است یکی از خوانندگانی بود که می رفت تا تبدیل به ستاره ای ماندگار شود. او که برای جایزه معتبر گرمی در حوزه موسیقی هم کاندید شده است با ادعای مادری که شکایت کرده بود مارکوس به بچه اش دست درازی کرده از آسمان شهرت سقوط کرد. اگرچه هنوز این ادعا ثابت نشده اما افکار عمومی نسبت به چنین ادعاهایی حساس است و برای همین مجازات مارکوس این بود که ستاره شهرتش به سرعت خاموش شد.

7. دن ویتو

vincent margera don vito viva la bam640x480

وینست مارگرا که بیشتر به نام دن ویتو مشهور است یکی از ستاره های شوهای تلویزیونی بود که در میانه های سال دو هزار میلادی به شهرتی باور نکردنی رسید اما ستاره اقبال دن ویتو زمانی افول کرد که معلوم شد به دو دختر دوازده ساله دست درازی کرده است. پرونده او به اتمام نرسید و نتوانست مجازاتش را دریافت کند چون در سال 2015 مرد.

8. ویکتور سالوا

st.co68718 images n VICTOR SALVA 628x314640x480

ویکتور سالوا کارگردان دو فیلم ترسناک Jeepers Creepers یک و دو است. در این دو فیلم، عده ای نوجوان که با اتوبوس مدرسه راهی یک اردو هستند در بین جاده گیر می افتند و موجودی ناشناخته که تنها از چشم انسان ها تغذیه می کند آنها را اسیر می کند. این موجود گریزپا که چهره ای شبیه کلاغ و مترسک دارد هر چند سال یک بار ظاهر می شود.

این فیلم دنباله دارد باعث شد سالوا به سرعت مشهور شود ولی ظاهرا شهرت به ضررش تمام شد چون بلافاصله پسری نوجوان علیه او شکایتی تنظیم کرد با این مضمون که سالوا سال ها قبل در حین کارگردانی یکی از فیلم های اولش او را مجبور به رابطه غیر طبیعی کرده است.

ناتان فورست ادعا کرد سالوا از او خواسته در ازای حضور در فیلمش این رابطه را برقرار کند و او به ناچار به این درخواست تن داده است. همین شکایت مانند تیر غیب بر بال های شهرت سالوا اصابت کرد و او را به قعر دره فراموشی انداخت.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها