صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : منشی سابق آنجلینا جولی و براد پیت از آنها شکایت کرد

منشی سابق آنجلینا جولی و براد پیت از آنها شکایت کرد

89de0fcb6e88eff0b1a1517bcd541706

آنا چارلیتیاکس که به دو زبان مسلط است و تا ماه فوریه سال ۲۰۱۰ در یکی از املاک این زوج واقع در کشور فرانسه به عنوان منشی کار می کرد و پاسخگوی تلفنها و ایمیلهای ارسال شده برای این زوج مشهور بود ادعا می کند که بخاطر اینکه بیش از حد مرخصی استعلاجی گرفته از کار اخراج شده است.

آنا ۴۵ ساله یک دادخواست تنظیم کرده و ادعا کرده است این زوج که شش فرزند دارند و مرتبا” کارهای خیر انجام می دهند او را بصورت ناعادلانه اخراج کرده اند و به همین دلیل باید ۱۱۰ هزار دلار غرامت به او بپردازند.

امانوئل لودت ، وکیل آنا در جلسه دادگاه گفت:” این زن چیز زیادی نمی خواهد فقط می خواهد خسارت اخراج ناعادلانه اش را دریافت کند.”

او ادامه داد :” این پول برای این زوج قطره ای از یک اقیانوس است . آنا چارلیتیاکس هیچ نارضایتی و شکایتی از رفتار آنها ندارد و این زوج همیشه با او خوش رفتاری کرده اند اما وقتی که او را بطور ناعادلانه اخراج کردند هیچ کدام از آنها برای جلوگیری از اینکار اقدامی نکرده اند .”

“آقای براد پیت که به کارهای خیر و به فرزندی گرفتن بچه های بی سرپرست مشهور است باید درک کند که خسارت وارد شده به موکل من باید به سرعت جبران شود.ما امیدواریم که این زوج به شهرت و اعتقاد خود برای کارهای انسان دوستانه پایبند باشند.”

البته این وکیل در ادامه سخنان خود گفت که موکلش در طول دو سالی که برای این زوج کار کرده است به علت مریضی اش حدود ۴ ماه و نیم مرخصی گرفته است .

 

ذره بین : نکته جالب اینجاست که این بنده خدا 24 ماه کار کرده و 4 ماه و نیم مرخصی گرفته! خدا شفایت را سریعاً عطا کند خانم « چارلیتیاکس »! شما ایران بودی چجوری می خواستی زندگی کنی؟!

به جمع طرفداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها