صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : قهر عادل فردوسی پور از اجرای برنامه جام جهانی!

قهر عادل فردوسی پور از اجرای برنامه جام جهانی!

Pu444came 33

حضور کاروس پویول که قرار بود همزمان با مسابقه ایران ـ اسپانیا در ویژه‌برنامه «۲۰۱۸» عادل فردوسی‌پور حضور داشته باشد، لغو شد. رسانه‌ها احتمال می‌دهند عدم حضور کاپیتان سابق بارسلونا در تلویزیون به دلیل عدم توافق احتمالا مالی مدیران صداوسیما با با این بازیکن سابق اسپانیایی باشد.

در حالی که قرار بود (۳۰ خرداد ماه)، کارلس پویول همزمان با بازی ایران ـ اسپانیا در برنامه «۲۰۱۸» با اجرای فردوسی‌پور حضور داشته باشد و بازی را تحلیل کند، گویا این حضور به دلیل انجام نشدن توافق‌ مالی لغو شده است. این در حالی‌ست که هزینه مهمانان خارجی برنامه را اسپانسر برنامه تقبل می‌کند.

برنامه «۲۰۱۸» با اجرای عادل فردوسی‌پور و محمدرضا احمدی همزمان با آغاز بازی‌های جام جهانی هر شب از شبکه سه سیما روی آنتن رفت، اما فردوسی پور در استودیو حاضر نشد تا شایعات افزایش یابد. منابع نزدیک به او در شبکه‌های اجتماعی نوشته‌اند که او پس از جلوگیری از ورود پویول به استودیو، عصبانی شده و دیروز قهر کرده بوده.

در نهایت نیز قبل از آغاز بازی ایران و اسپانیا، عادل فردوسی پور در استودیو برنامه «۲۰۱۸» حاضر شد و با چهره‌ای گرفته از فراهم نشدن شرایط حضور پویول در برنامه گفت و از این اتفاق عذرخواهی کرد.

هنوز مشخص نشده که دلیل عدم حضور کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال اسپانیا در برنامه 2018 چه بوده است

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها