صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : حمله تند و عجیب احسان علیخانی به پریناز ایزدیار / شما کجای تلویزیون و تئاتر رقصیدی که ما ندیدیم! + ویدئو

حمله تند و عجیب احسان علیخانی به پریناز ایزدیار / شما کجای تلویزیون و تئاتر رقصیدی که ما ندیدیم! + ویدئو

احسان علیخانی پریناز ازدیار

احسان علیخانی روز گذشته در نشستی که با حضور داورهای برنامه « عصر جدید » برگزار شد به صحبت های خانم بازیگر واکنش نشان داد.

اردیبهشت ماه امسال بود که پریناز ایزدیار با انتشار پستی لب به انتقاد از برنامه عصر جدید و نحوه انتخاب استعدادها در این برنامه گشود و با حالتی نقدگونه نحوه انتخاب افراد مستعد این برنامه را زیر سوال برد.

پریناز ایزدیار چند ماه پیش با انتشار یک استوری در اینستاگرامش به نحوه انتخاب استعدادها در عصر جدید انتقاد کرد.

242line 08 8eda7aa224d4395c4feb083

این انتقاد پریناز ایزدیار با واکنش احسان علیخانی که روز گذشته به همراه عوامل عصر جدید برای گفتگو با مردم در واحد صداو سیما حاضر بودند روبرو شد و آقای برنامه ساز پاسخ تندی به خانم بازیگر داد.

احسان علیخانی در این نشست درباره انتقاد پریناز ایزدیار گفت:« بازیگری که نمیخوام اسمشو رو بیارم وسط برنامه عصر جدید یک استوری گذاشت و گفت که این برنامه استعدادیابی عصر جدید چیه ، برنامه استعدادیابی که خانم ها نرقصن و نخونن که استعدادیابی نیست ، من یک لحظه احساس کردم که ایشون از دانمارک با ما صحبت میکنه و خیلی جلوی خودم رو گرفتم که زنگی نزنم و کاری نکنم که بگم بازیگر محترم تلویزیون که چند سالی هم هست که در سینما فعالیت میکنید شما در کجای سینما ، تلویزیون و تئاتر رقصیدی و خوندی که ما ندیدیم، چرا یهو ریست میکنید؟ همه ما یک ملاحظات قانونی ، فرهنگی و عرفی داریم و قبول دارم که در یک سری از حوزه ها محدودیت داریم اما خانم ها در خیلی از حوزه های برنامه ما بودند و اونایی رو هم که نبودند دلیلش را خود شما بهتر از ما میدونید. »


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

اتهام نژاد پرستی به امین حیایی به دلیل اظهاراتش در « عصر جدید »

حضور فاطمه رادمنش در « عصر جدید » با قوانین تناقض دارد!

اجرای هادی مرتضی زاده در قسمت هفدهم « عصر جدید » اشک داوران را درآورد! + ویدئو

داوران برنامه « عصر جدید » چه کسانی هستند؟

از داورهای اشتباه تا مشکلات دکور و نورپردازی! / مشکلات « عصر جدید » احسان علیخانی

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها