صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : نیکول کیدمن به شایعات پاسخ داد / سخنانم اشتباه تعبیر شده است!

نیکول کیدمن به شایعات پاسخ داد / سخنانم اشتباه تعبیر شده است!

109252215 ani001

نیکول کیدمن به شایعاتی که درباره کارگردان شدن فرزندش بود، واکنش نشان داد.

به گزارش مووی مگ به نقل از انتخاب، اخیرا شایعاتی مطرح شده است، مبنی بر این که دختر نیکول کیدمن تصمیم دارد کارگردان باشد. این موضوعی است که می تواند برای این بازیگر و همسرش کیت اربن قابل توجه باشد.

این موضوع که فرزندان بازیگران و سایر هنرمندان به مسیر هنر وارد شوند، موضوعی عجیب نیست اما گاهی والدین تمایلی ندارند فرزندانشان راه آنان را پیگیری کنند.

اخیرا نیکول کیدمن در جریان گفتگو با رسانه ها به فرزندان خود اشاره کرد و گفت دختر یازده ساله وی و کیت اربن به هنر بسیار علاقه مند است.

او ادامه داد: ” یک روز که من او را به مدرسه می بردم از او یک سوال متداول پرسیدم  و گفتم دوست داری وقتی بزرگ شدی چه شغلی داشته باشی؟ او با اطمینان به من گفت دوست دارم کارگردان باشم. من همانجا تعجب کردم. هرگز فکرش را هم نمی کردم دخترم سودای کارگردانی داشته باشد.”

او ادامه داد:”ما به بچه های خود می گوییم که اشتباه کردن تنها راه یادگیری است. و می دانیم که بزرگترین لحظات رشد ما از بدترین اشتباهات ما ناشی می شود.بنابراین اگر  زن هستید بهتر است برای رسیدن به رویاهای خود تلاش کنید.”

این صحبت ها باعث شد که بسیاری از افراد تصور کنند نیکول کیدمن در حال تشویق دخترش به کارگردانی است. اما نیکول کیدمن پس از این سخنان اعلام کرده صحبت های وی متفاوت تر از منظورش تعبیر شده است. درواقع او نگفته که دوست دارد دخترش حتما کارگردان باشد اما تاکید کرده که دوست دارد دخترش در هر مسیری که مایل است وارد شود، موفق باشد


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

بیوگرافی نیکول کیدمن ( Nicole Kidman )

نیکول کیدمن رکورددار جراحی زیبایی شد!

نیکول کیدمن : پس از طلاقم هیو جکمن بهترین دوستم بود و کمکم کرد

نیکول کیدمن : به خاطر اعتقادات مذهبی ام مورد تمسخر اطرافیانم قرار می گیرم!

نیکول کیدمن : ازدواج با تام کروز من را از آزار جنسی نجات داد!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها