صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : یادداشت تند تهیه کننده « مهمانخانه ماه نو » علیه مهناز افشار!

یادداشت تند تهیه کننده « مهمانخانه ماه نو » علیه مهناز افشار!

نقد فیلم مهمانخانه ماه نو

چندی پیش مهناز افشار بازیگر مهاجرت کرده سینما در یادداشتی که در توییتر منتشر کرد به خاطر بازی در فیلم سینمایی «مهمانخانه ماه نو» ابراز پشیمانی کرد.

این اعلام پشیمانی توسط مهناز افشار در شرایطی مطرح شد که این فیلم در حال اکران است و ندامت‌خوانی این بازیگر نه در زمان حضورش در این فیلم و نه در پایان فیلمبرداری بلکه همزمان با اکران «مهمانخانه ماه» اظهار شده که به جای خود تعجب‌برانگیز است!

سرمایه‌گذار این فیلم در یادداشتی که برای بانی‌فیلم فرستاده و نسبت به این موضع‌گیری مهناز افشار واکنش نشان داده است.

این یادداشت را بخوانید:

خانم افشار به دلیل غرض‌ورزی شخصی به تمامی عوامل یک فیلم پرخرج و پرزحمت توهین کردند. کاش مردم آگاه باشند و بدانند یک فیلم سینمایی متشکل از عوامل جلوی دوربین و پشت دوربین است. این که یک بازیگر دستمزدش را بگیرد و به فکر خروجی کار و بازگشت سرمایه‌ی فیلم نباشد، به دور از شرافت است. خانم افشار با این توییت زننده ثابت کردند مردم ایران برایشان چه حکمی دارند.

خانم افشار!

شما تنها بازیگر این فیلم نبوده اید که این چونین خودخواهانه تصور کرده‌اید با تبلیغ منفی می‌توانید تیشه به ریشه‌ی زحمات دیگر عوامل بزنید. مشکل شما از آنجا آغاز شد که مونای مهمانخانه خوش درخشید. نقش شما به عنوان یک مادر تأثیرگذار بود اما با عذرخواهی‌تان ثابت شد که شما تنها نقش بازی کرده‌اید. شما سوسن تسلیمی نیستید که تصور کرده‌اید در خارج از وطن هم می توانید هنرمند باقی بمانید. مردم ایران شما را به اینجا رسانده‌اند. لاله مرزبان، علی شادمان، نسیم ادبی، مریم بوبانی، جواد یحیوی و دیگر بازیگران ایرانی در این فیلم خوش درخشیده اند، شما هم مادری تأثیرگذار بودید که با عذرخواهی‌تان ثابت کردید بازی کردن در همان نقش های گیشه پسند را ترجیح می‌دهید. امیدوارم آخرین خاطره‌ی وطنی‌تان در ذهن ایرانی ها همین نوشین مهمانخانه بماند تا خود واقعی‌تان. کاش مردم و مسیٔولین بدانند عدم رفتار صحیح یک بازیگر نباید به دیگر عوامل ضربه ای وارد کند.

با سپاس بی‌کران از دست اندرکاران فیلم مهمانخانه ی ماه نو، که با این حرکت خانم افشار خستگی در تن‌شان ماند.

به عنوان یک زن ایرانی، بنده از شما عزیزان بزرگوار عذرخواهی می‌کنم.

*سرمایه‌گذار فیلم «مهمانخانه ماه نو»

نقد فیلم « مهمانخانه ماه نو » را در مووی مگ بخوانید.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

فیلمهای ایرانی با موضوع قتل ناموسی! + تصاویر

مرموزترین شخصیت های سینمای ایران + تصاویر

سریال های محبوب ایرانی که چند فصل از آنها ساخته شد + تصاویر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها