صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : کدامیک شخصیت سریال سرقت پول ( Money Heist ) را بیشتر می پسندید؟ + تصاویر

کدامیک شخصیت سریال سرقت پول ( Money Heist ) را بیشتر می پسندید؟ + تصاویر

۱- پروفسور (سرخیو مارکینا)

سریال Money Heist یا La casa de papel (به معنای خانه کاغذ) که در ایران با عنوان سرقت پول شناخته می شود یک سریال درام جنایی اسپانیایی با مضمون سرقت است و بعد از پخش بی سروصدای فصل اول به یکباره به یک سریال پرطرفدار در خارج از اسپانیا تبدیل شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، از تنش و تعلیق استرس زا تا بازیگران دوست داشتنی، این سریال محبوب یکی از آن سریال های است که گزینه مناسبی برای تماشای بی وقفه به شمار می آید.

پایان مبهم و مرموز هر فصل و بازی های قابل قبول از بازیگران (البته صادقانه باید گفت نه همه آن ها) در هر اپیزود باعث شده بسیاری با اشتیاق و بی صبرانه در انتظار فصل پنجم سریال Money Heist باشند. در اینجا می خواهیم از شما سوال کنیم که شخصیت محبوب مورد نظر شما در این سریال کدام است؟ هر کسی مطمئناً ویژگی های شخصیتی و رفتاری خاص خود را دارد، چیزی که در مورد شخصیت های سریال Money Heist نیز صدق می کند. کدام یک از شخصیت های سریال Money Heist را به شخصیت خود نزدیک تر می دانید یا شخصیت مورد علاقه شماست؟

۱- پروفسور (سرخیو مارکینا)

اگر شما یکی از آن کسانی هستید که برنامه ای دقیق برای آینده طرح ریزی کرده و با دقت و احتیاط تمام تیم خود را رهبری می کنید، پس قطعاً پروفسور هستید. سرخیو مارکینا اراده ای آهنین داشته و به سلامت تیمش بسیار اهمیت می دهد. او شجاع است و می داند که چه وقت چه تصمیمی بگیرد و چگونه تیمش را از شرایط سخت بیرون بکشد. اگر شما نیز این ویژگی ها را دارید پس شما پروفسورِ سریال Money Heist هستید.

۲- توکیو (سیلن الیویرا)

۲- توکیو (سیلن الیویرا)

اگر شما نیز نمی توانید طبیعت انفجاری خود را کنترل کنید و اغلب اوقات خود را به دردسر می اندازید، پس بدون شک شخصیت توکیو را دارید. او که نام اصلی اش در سریال سیلن اولیویرا است، اغلب وارد جروبحث با اطرافیانش شده و در هر موقعیتی موضع خاص خود را دارد و به همین خاطر همواره با روسای گروه وارد درگیری می شود (برلین و پالرمو). علاوه بر این وی دارای یک جذابیت خاص زنانه است که توجه مردان را جلب می کند.

۳- لیسبون (راکل موریو)

۳- لیسبون (راکل موریو)

اگر شما نیز می دانید چطور جایگاهی برای خود در دنیایی کاملاً مردانه و تسلط مردان بسازید، پس ویژگی های شخصیتی لیسبون را دارید، کسی که در فصل دوم به تیم سارقان Money Heist پیوست. لیسبون نسبت به موضوعات مرتبط با قلب و ذهنش بسیار حساس است.

۴- برلین (آندرس دِ فونولوسا)

۴- برلین (آندرس دِ فونولوسا)

رهبر تیم سارقان در دو فصل اول، برلین با ویژگی های رفتاری سایکوپاتیک اما کاملاً منطقی (دوری کامل از احساسات) خود یکی از محبوب ترین شخصیت های سریال Money Heist بود. او خلاق بوده و بازی هایی شکنجه وار را با بی خیالی و لاقیدی خاصی انجام می دهد. حتی در شرایط بحرانی نیز برلین آرام و خونسرد باقی می ماند. علیرغم ویژگی های شخصیتی منفی اش، او همیشه به تیم وفادار مانده و همواره از دوستانش مراقبت می کند.

۵- دنور (دانیل راموس)

۵- دنور (دانیل راموس)

اگر شما دارای ویژگی هایی شبیه افراد فرهیخته بوده و انرژی بی پایانی دارید می توانید دنور باشید. اگر چه دنور به شدت دمدمی مزاج است اما هر لحظه آمادگی جنگیدن به خاطر دوستان و همراهانش را دارد. او همچنین کمی لطیف است و به خاطر ویژگی های شخصیتی دوگانه اش ممکن است انتخاب مورد علاقه بسیاری باشد.

۶- ریو (آنیبال کورتس)

۶- ریو (آنیبال کورتس)

جوان ترین عضو گروه سارقان، ریو یکی از جذاب ترین شخصیت های سریال Money Heist است (هر چند صادقانه باید گفت که بازی او را نمی توان با برلین، پروفسور یا پالرمو مقایسه کرد). اگر شما نیز می توانید راه حل های خلاقانه خود را داشته باشید و به این شکل به تیمتان کمک کنید پس ریو هستید. با معصومیت و جذابیتی که دارد، ریو دل بسیاری از شخصیت های درون سریال و مخاطبان را ربوده است.

۷- مسکو (آگوستین راموس)

۷- مسکو (آگوستین راموس)

به عنوان مسن‌ترین عضو گروه و یک شخصیت باهوش و متین، مسکو توانست احترام و ستایش بسیاری را در داخل سریال و در میان مخاطبان بدست آورد. توانایی او در آسان گرفتن زندگی و رک گویی و صداقتش او را به شخصیتی محبوب تبدیل کرده است. اگر شما نیز دارای شخصیتی هستید که به سادگی در مورد دیگران قضاوت نکرده و قدرت گوش دادن بالایی دارید، پس مسکو بهترین گزینه شماست. احساس آزادی در ابراز عقاید و مصمم بودن بر سر چیزی هایی که می گویید و انجام می دهید از ویژگی های مسکو است.

۸- پالرمو (مارتین بروته)

۸- پالرمو (مارتین بروته)

با قوی ترین مهارت های رصدی و تصمیم گیری قاطع و فوق العاده، پالرمو توانست رهبری گروه در دومین سرقت بزرگشان را بدست آورد اما به خاطر رفتارهای غیرطبیعی و خشنش به دردسر افتاده و این جایگاه را از دست داد. اگر شما نیز تنها بخش لطیف شخصیت تان را نزد عزیزانتان فاش می کنید و در تصمیم گیری بسیار سریع و مصمم هستید، پس پالرمو بهترین نام برای شماست.

۹- استکهلم (مونیکا گازتامبیده)

۹- استکهلم (مونیکا گازتامبیده)

استکهلم که سرخوش ترین و شادترین عضو گروه سارقان Money Heist است، در ابتدا یکی از گروگان ها بود اما بعد از اینکه عاشق دنور شد تصمیم گرفت به تیم سارقان بپیوندد. استکهلم که واقعاً انسان مهربانی است، همیشه مراقبت سخنانش بوده و از همه مراقبت می کند. علیرغم شرایط دشوار و موقعیت های تنش زا، او سعی می کند همه را در یک حالت شاد قرار دهد. اگر شما نیز همیشه با دیگران همراه بوده و با آن ها همدردی می کنید، باید بگوییم که استکهلم هستید.

۱۰- بوگوتا

۱۰- بوگوتا

اگر شما نیز ویژگی هایی مانند مرموز بودن داشته و به خوی می توانید گذشته خود را پنهان نگه دارید پس بوگوتای Money Heist هستید. بوگوتا شخصیتی خلاق و انعطاف پذیر دارد و می تواند کارها و وظایف دشوار محوله را به سادگی انجام دهد. او بسیار لطیف، با سیاست و دوست داشتنی است و می داند با زنان چگونه رفتار کند.

۱۱- هلسینکی (میرکو دراگیچ)

۱۱- هلسینکی (میرکو دراگیچ)

هلسینکی انسانی بسیار سخت کوش است که به خوبی می داند چطور دستورها را انجام دهد به همین دلیل همه اعضای گروه او را دوست دارند. اگر شما نیز از این ویژگی ها در کنار قدرت فیزیکی برخوردارید پس هلسینکی بسیار به شما شبیه است. او گاهی اوقات خشن می شود اما قلب مهربانش باعث شده که همواره مهربان ترین و دوست داشتنی ترین عضو گروه باشد.

۱۲- نایروبی (آگاتا خیمنز)

۱۲- نایروبی (آگاتا خیمنز)

نایروبی شخصیتی دارد که همه را شیفته خود می سازد، به ندرت اجازه می دهد احساساتش نقشه تیم را خراب کند (برخلاف شخصیت هایی مانند دنور، ریو و توکیو) و به شدت مصمم است. اگر شما هم شخصیتی پویا، انعطاف پذیر، کاریزماتیک، رهبر و انگیزشی دارید پس نایروبی انتخاب شما خواهد بود که همیشه نسبت به عقیده خود ثابت قدم هستید. او در درون بسیار مهربان و گرم است و همیشه به یاری کسانی می رود که نیاز به کمک دارند. شاید بعد از پروفسور او بیش از دیگران قابل اعتماد و اطمینان باشد هر چند متاسفانه بعد از مرگش در فصل چهارم احتمالاً دیگر او را در فصل پنجم سریال Money Heist نخواهیم دید.

۱۳- آرتورو رامون

۱۳- آرتورو رامون

این یکی جزو شخصیت های محبوب سریال نیست و جایی در میان تیم سارقان نیز ندارد اما مناسب دیدیم که به نام او نیز اشاره کنیم هر چند به هیچ عنوان شخصیت دوست داشتنی ندارد. آرتورو شخصیتی ترسو است که با دادن کارهای سخت به دیگران از عواقب این کارها فرار می کند، جان دیگر گروگان ها را به خطر انداخته، به شدت به دنبال قهرمان سازی از خود بوده و از افراد آسیب پذیر سوء استفاده می کند. آرتورو به شدت به دنبال جلب توجه است و آشکارا می گوید که می خواهد قهرمان باشد. او شخصیتی بسیار درمانده و منزجر کننده دارد و از دیگران برای برآورده کردن نیازها و خواست های خود استفاده می کند. کمتر کسی در میان طرفداران سریال Money Heist هست که مشتاق دیدن ذلت و خواری این شخصیت در فصل پنجم نباشد!


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

زوج های واقعی هالیوودی که در فیلمهای سینمایی همبازی بوده اند + تصاویر

زوج های موفق فیلمهای هالیوود که در واقعیت از یکدیگر متنفر هستند! + تصاویر

با دردناک ترین و تکان دهنده ترین پایان بندی های تاریخ سینما آشنا شوید! + تصاویر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها