صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : « تنت » یکی از کوتاه ترین آثار کریستوفر نولان خواهد بود

« تنت » یکی از کوتاه ترین آثار کریستوفر نولان خواهد بود

فیلم اکشن و جاسوسی «تنت» یکی از کوتاه‌ترین فیلم‌های ساخته شده توسط «کریستفر نولان» خواهد بود. بنا بر اطلاعات منتشر شده از سوی «هیأت رده‌بندی رسانه کره»، این فیلم ۱۴۹ دقیقه و ۵۹ ثانیه و یکی از کوتاه‌ترین فیلم‌های نولان خواهد بود. هرچند دو ساعت و نیم برای یک فیلم بلند زمان کمی نیست، اما «تنت» دست کم ۲۰ دقیقه کوتاه‌تر از «بین‌ستاره‌ای» است که در سال ۲۰۱۴ ساخته شد و ۱۶۹ دقیقه بود. «تنت» از فیلم «شوالیه‌ی تاریکی برمی‌خیزد» و «شوالیه‌ی تاریکی» که در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۰۸ اکران شدند و به ترتیب ۱۶۵ و ۱۵۲ دقیقه بودند کوتاه‌تر است. این فیلم دقیقاً یک دقیقه طولانی‌تر از فیلم «تلقین» است. «دانکرک» نولان که در سال ۲۰۱۷ روی پرده رفت – بدون احتساب «تعقیب» این فیلمساز که فیلمی کمتر دیده شده است – با ۱۰۶ دقیقه، کوتاه‌ترین اثر سینمایی نولان است. اکران «تنت» با بازی «جان دیوید واشینگتن» و «رابرت پتینسون» در سالن‌های سینما تاکنون دو بار تحت تأثیر ویروس کرونا به تعویق افتاده و انتظار می‌رود تاریخ اکران این فیلم برای سومین بار از ۱۲ آگست (۲۲ مرداد ماه ۱۳۹۹) به سپتامبر موکول شود. ورایتی اخیراً گزارش داده است که حتی احتمال موکول شدن فیلم به سال ۲۰۲۱ نیز وجود دارد. موارد ابتلا به ویروس کرونا در ایالات متحده دوباره افزایش پیدا کرده و بازارهای کلیدی کالیفرنیا، تگزاس و فلوریدا را به تعطیلی کشانده. خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود : کریستوفر نولان درباره بازیگر زن فیلم « تنت » / او مانند یک آفتاب پرست است! تریلر دوم فیلم تنت ( Tenet ) به کارگردانی کریستوفر نولان را ببینید همه چیز درباره تنت ( Tenet ) به کارگردانی کریستفر نولان + تصاویر

فیلم اکشن و جاسوسی «تنت»  یکی از کوتاه‌ترین فیلم‌های ساخته شده توسط «کریستفر نولان» خواهد بود. بنا بر اطلاعات منتشر شده از سوی «هیأت رده‌بندی رسانه کره»، این فیلم ۱۴۹ دقیقه و ۵۹ ثانیه و یکی از کوتاه‌ترین فیلم‌های نولان خواهد بود.

هرچند دو ساعت و نیم برای یک فیلم بلند زمان کمی نیست، اما «تنت» دست کم ۲۰ دقیقه کوتاه‌تر از «بین‌ستاره‌ای»  است که در سال ۲۰۱۴ ساخته شد و ۱۶۹ دقیقه بود. «تنت» از فیلم «شوالیه‌ی تاریکی برمی‌خیزد»  و «شوالیه‌ی تاریکی»  که در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۰۸ اکران شدند و به ترتیب ۱۶۵ و ۱۵۲ دقیقه بودند کوتاه‌تر است. این فیلم دقیقاً یک دقیقه طولانی‌تر از فیلم «تلقین»  است.

«دانکرک»  نولان که در سال ۲۰۱۷ روی پرده رفت – بدون احتساب «تعقیب»  این فیلمساز که فیلمی کمتر دیده شده است – با ۱۰۶ دقیقه، کوتاه‌ترین اثر سینمایی نولان است.

اکران «تنت» با بازی «جان دیوید واشینگتن» و «رابرت پتینسون» در سالن‌های سینما تاکنون دو بار تحت تأثیر ویروس کرونا به تعویق افتاده و انتظار می‌رود تاریخ اکران این فیلم برای سومین بار از ۱۲ آگست (۲۲ مرداد ماه ۱۳۹۹) به سپتامبر موکول شود. ورایتی اخیراً گزارش داده است که حتی احتمال موکول شدن فیلم به سال ۲۰۲۱ نیز وجود دارد.

موارد ابتلا به ویروس کرونا در ایالات متحده دوباره افزایش پیدا کرده و بازارهای کلیدی کالیفرنیا، تگزاس و فلوریدا را به تعطیلی کشانده.


 

 

خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

کریستوفر نولان درباره بازیگر زن فیلم « تنت » / او مانند یک آفتاب پرست است!

تریلر دوم فیلم تنت ( Tenet ) به کارگردانی کریستوفر نولان را ببینید

همه چیز درباره تنت ( Tenet ) به کارگردانی کریستفر نولان + تصاویر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها