صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : ادعای جدید امبر هرد / جانی دپ من را تهدید به مرگ کرد!

ادعای جدید امبر هرد / جانی دپ من را تهدید به مرگ کرد!

امبر هرد جانی دپ

 

آمبر هرد مدعی شد همسر سابقش جانی دپ، در طول زندگی مشترک بارها او را تهدید به مرگ کرده است.

آمبر هرد روز دوشنبه در دادگاه ادعا کرد، در طول زندگی مشترک با جانی دپ مرتباً از سوی او به مرگ تهدید می‌شد. هرد مدعی شد، دپ قصد بارها گفته بود او را خواهد کشت!

به گزارش مووی مگ به نقل از باشگاه خبرنگاران، هرد در دهمین روز از دادگاه رویال لندن که به منظور شکایت جانی دپ از مجله «سان» برگزار شد، مدارکی جدید علیه همسرش ارائه داد.

این مجله با انتشار مقاله‌ای در وب سایت خود جانی دپ را شخصی توصیف کرد که همسرش را کتک می‌زند؛ به همین خاطر دپ از مسئولان این مجله شکایت کرد. جانی دپ خشونت علیه آمبر هرد را که از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ همسرش بود، رد کرده است.

اما هرد به تازگی در دادگاه اعلام کرد: جانی دپ کاملاً صریح، من را به مرگ تهدید می‌کرد؛ خصوصاً در روزهای پایانی زندگی مشترکمان. برخی مواقع من می‌ترسیدم او واقعاً من را بکشد.

بر اساس ادعا‌هایی که توسط تیم وکلای مجله سان ارائه شده است، اولین باری که جانی دپ آمبر هرد را مورد خشونت قرار داده و او را زده است، به مارس سال ۲۰۱۳ برمی‌گردد؛ زمانی که جانی دپ پس از ۱۶۰ روز استفاده نکردن از مشروبات الکلی، دوباره به آن‌ روی آورده بود. این یکی از ۱۴ مورد خشونتی است که دپ علیه هرد انجام داده است.

هرد مدعی شده زمانی که در مورد یکی از تتو‌های جانی دپ با او شوخی کرده، به شدت مورد ضربات او قرار گرفته  است. این در حالی است که جانی دپ هرگونه خشونت علیه همسر سابقش را رد می‌کند.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

دروغ جدید امبر هرد افشا شد! / جانی دپ هرگز او را کتک نزده بود!

تصویری عجیب از جانی دپ در دادگاه منتشر شد!

جانی دپ در اولین جلسه دادگاه روزنامه Sun: امبر هرد برای تفریح روی تختخواب مدفوع کرد!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها