صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : افشاگری ناتالی امانوئل از تجربه آزار جنسی در سریال « بازی تاج و تخت »

افشاگری ناتالی امانوئل از تجربه آزار جنسی در سریال « بازی تاج و تخت »

nathalie emmanuel

“ناتالی امانوئل” می‌گوید پس از اینکه یکی از بازیگران “بازی تاج و تخت” در محل فیلمبرداری اظهار نظر ناشایستی در مورد لباسش داده، “امیلیا کلارک” از او حمایت کرده است. امانوئل در فصل سوم به عوامل سریال فانتزی شبکه‌ی HBO ملحق شد و نقش “میساندی” یکی از نزدیکان شخصیت “دنریس تارگرین” بازی کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از ۳۰نما، امانوئل می‌گوید پشت صحنه‌ی سریال هم رابطه‌ی دوستانه‌ای با کلارک داشته و توضیح می‌دهد که چگونه آن‌ها همواره از هم مراقبت می‌کرده‌اند، چرا که تنها بازیگران زن در محل فیلمبرداری بعضی از صحنه‌ها بوده‌اند. در یکی از صحنه‌ها، یکی از بازیگران مرد سریال در مورد لباس امانوئل اظهار نظر می‌کند.

امانوئل به مجله‌ی “ووگ” می‌گوید: “در اولین فصل حضورم در سریال، لباسی به تن داشتم که نسبتاً نمایان‌کننده‌ی بدنم بود، و با یکی از بازیگران مرد نقش‌های مکمل که در مورد لباس اظهار نظر کرد برخوردی به وجود آمد – مثل همیشه – و امیلیا فوراً از من حمایت کرد و مسئله تمام شد.”

ناتالی امانوئل

او اضافه می‌کند تجربه‌ی یکی از چند زن محل فیلمبرداری مملو از مرد بودن، “به شکل خاصی زنان را با هم متحد می‌کند.” امانوئل در مورد واکنش‌ها به کشته شدن شخصیتش در فصل پایانی نیز می‌پردازد. در شبی که این اپیزود روی ایر رفت، بسیاری از هواداران از “دیوید بنیاف” و “دن وایس” نویسندگان سریال انتقاد کردند. “ایوا دوورنی” فیلمساز شناخته‌شده‌ی هالیوود نوشت: “خوب… پس تنها خواهر [سیاه‌پوست] کل داستان در سریالی که چند سال به طول انجامیده [را می‌کشید؟]؟ این کاری است که می‌خواهید با او بکنید؟ باشد.”

امانوئل می‌گوید: “قطعاً باعث شد که بسیار بیشتر در مورد نژاد و تنوع نژادی به صورت کلی حرف بزنم. در نهایت، اگر سریال دیگری در سطح “بازی تاج‌وتخت” دوباره ساخته شود، نمایندگی نژادهای مختلف باید بخشی از بحث‌ها از همان ابتدا باشد.”

بیش از یک سال پس از پایان سریال، امانوئل از نویسندگان حمایت می‌کند و آن‌ها را “اسطوره” می‌خواند. فصل پایانی “بازی تاج‌وتخت” بسیاری از هواداران را مأیوس کرد. بسیاری از ستارگان مجموعه از نویسندگی آن حمایت کرده‌اند اما برخی دیگر از جمله “لینا هیدی” (سرسی لنیستر) و “کانلت هیل” (لرد واریس) اعلام کردند که از سرانجام شخصیت‌های خود راضی نیستند.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

تاریک ترین و غافلگیر کننده ترین فیلمهای یک دهه اخیر سینما را بشناسید! + تصاویر

بهترین اپیزودهای تلویزیونی در سال 2019 را بشناسید! + تصاویر ( بخش اول )

بهترین اپیزودهای تلویزیونی در سال 2019 را بشناسید! + تصاویر ( بخش دوم )

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها