صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : جزئیات اختلاف تام هاردی و شارلیز ترون در « مکس دیوانه » افشا شد

جزئیات اختلاف تام هاردی و شارلیز ترون در « مکس دیوانه » افشا شد

شارلیز ترون تام هاردی

شارلیز ترون و تام هاردی در ماه می برای اولین بار در مورد اختلافات‌ خود در زمان فیلمبرداری “مکس دیوانه: جاده‌ی خشم” به کارگردانی “جورج میلر” مصاحبه کردند. اما “دینا گرنت” یکی از بدلکاران آن فیلم به تازگی در مصاحبه با “مترو” از فضای “پرتنش” و “چالش‌برانگیز” محل فیلمبرداری که از نزاع میان ترون و هاردی به وجود آمده بود گفته است. این بدلکار فاش می‌کند که دشمنی ترون و هاردی از اولین مراحل تولید آشکار شده و طراحی صحنه‌های اکشن را با مشکلاتی مواجه کرده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، گرنت می‌گوید: “ما از همان ابتدا می‌دانستیم. از آغاز کار وقتی صحنه‌های اکشن را طراحی می‌کردیم می‌دانستیم که [اختلاف] در حال شکل‌گیری است… در آن زمان تنش وجود داشت. بنابراین برای ما مسئله را توضیح دادند و گفتند تا جایی که ممکن است کار را پیش ببرید، و این چالش‌برانگیز [و دشوار] بود زیرا معمولاً همگی در قالب یک گروه عظیم کار می‌کنند در حالی که ما به نوعی جدا از هم کار می‌کردیم.”

گرنت در ادامه می‌گوید: “واقعاً سخت بود. به این علت روشن که باید برای هر دوی آن‌ها وقت می‌گذاشتم و هیچ‌یک از آن‌ها نمی‌خواستند در کنار هم باشند. شارلیز در حالت عادی باید می‌آمد و [با هاردی] در کنار هم صحنه‌ها را فیلمبرداری می‌کردند اما آن‌ها نمی‌خواستند کنار هم باشند بنابراین من در موقعیت [شارلیز] قرار می‌گرفتم و همیشه کنار تام بودم. بدلکار تام نیز همیشه با شارلیز بود، یعنی ما در واقع با شخصیت‌های مخالف خود کار می‌کردیم.”

اختلاف میان ترون و هاردی گروه بدلکاری را به دو بخش تقسیم می‌کند. ترون در مصاحبه با نیویورک تایمز در ماه می مسئولیت بخشی از این دشمنی را پذیرفت و گفت: “وقتی به گذشته نگاه می‌کنم، می‌بینم که واقعاً و حقیقتاً [هاردی] را درک نمی‌کردم که چه احساسی می‌توانست داشته باشد از اینکه جانشین “مل گیبسون” می‌شد. این احساس وحشتناکی است! و فکر می‌کنم به علت نگرانی‌های خودم، سعی می‌کردیم از خودمان محافظت کنیم به جای اینکه به هم بگوییم: “این تجربه هم برای تو و هم من ترسناک است. بیا با هم خوش‌برخوردتر باشیم.” به شکل عجیبی مانند شخصیت‌های‌مان در فیلم رفتار می‌کردیم: همه‌چیز در مورد بقا بود.”

هاردی نیز به تایمز گفته بود: “فشار بر روی هر دوی ما در مواقعی غیرقابل‌تحمل می‌شد. چیزی که شارلیز می‌خواست شاید یک همکار بهتر، و شاید باتجربه‌تر بود. این مسئله‌ای بود که نمی‌توان به عدم وجودش تظاهر کرد. حالا که سالخورده‌تر و ناخوشایندتر شده‌ام، می‌توانستم بهتر عمل کنم.”

میلر در حال توسعه‌ی دنباله‌ای برای “جاده‌ی خشم” بر اساس شخصیت “فیوریوسا” است، اما ترون برای بازی در این نقش بازنخواهد گشت.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

10 شخصیت جذاب سینمایی که قوانین خودشان را زیر پا گذاشته و تاوان دادند! + تصاویر

با پدران سلبریتی های مشهور آشنا شوید! + تصاویر

سلبریتی های جهانی چه مقدار پول برای مبارزه با کرونا پرداخت کردند؟

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها