صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : آرنولد شوارتزنگر زیر تیغ جراحی رفت + تصاویر

آرنولد شوارتزنگر زیر تیغ جراحی رفت + تصاویر

آرنولد شوارتزنگر

آرنولد شوارتزنگر روز جمعه اعلام کرد که یک جراحی قلب دیگر انجام داده است. بازیگر فیلم ترمیناتور در شبکه اجتماعی خود اعلام کرد که اخیراً دریچه آئورت خود را در کلیولند، اوهایو تعویض کرده تا با دریچه ریوی که در آوریل ۲۰۱۸ در ریه او کار گذاشته شده بود هماهنگ باشد. این بازیگر و سیاستمدار ۷۳ ساله که پنج فرزند دارد در این باره نوشته است: «به لطف تیم کلینیک کلیولند، من صاحب یک دریچه آئورت جدید شدم تا با دریچه ریوی ام از آخرین جراحی که داشتم هماهنگ باشد». آرنولد شوارتزنگر که اصلیتی اتریشی دارد اکنون شرایط بسیار بهتری داشته و بعد از مدت کوتاهی از رختخواب بلند شده و راه می رود.

 آرنولد شوارتزنگر

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، او در ادامه گفته است: «احساس فوق العاده ای دارم و خیلی زود مشغول پیاده روی در خیابان های کلیولند شده و از مجسمه های فوق العاده شما لذت بردم. از همه پزشکان و پرستاران تیمم تشکر می کنم». وقتی دریچه آئورت درست کار نکند ممکن است جریان خون دچار مشکل شده و این موضوع باعث می شود که بیش از پیش به قلب برای رساندن خون به دیگر نقاط بدن فشار بیاید. فرماندار سابق کالیفرنیا تصاویری را منتشر کرده که در بیمارستان و در خیابان با لباس پیاده روی دیده می شود. بر اساس اطلاعات ارائه شده در سایت پزشکی webmd، ترمیم دریچه آئورت و تعویض دریچ ریوی روش هایی هستند که برای درمان بیماری تاثیرگذار بر دریچه ریوی به کار می روند، یکی از چهار دریچه ای که جریان خون از قلب را کنترل می کنند.

 آرنولد شوارتزنگر

دریچه آئورت باعث می شود که جریان خون در مسیر مناسب از قلب جریان داشته باشد. این بخش از قلب در واقع بطن چپ و شاهرگ اصلی که خون مملو از اکسیژن را به بدن می رساند (آئورت) از هم جدا می کند. آرنولد شوارتزنگر در سال ۲۰۱۸ به مرکز درمانی سدارس-سینای در لس آنجلس مراجعه کرد تا دریچه آئورت خود را تعویض کند. این جراحی که گفته می شود خطرناک است و باعث شده بود مشکلاتی برای قهرمان هفت بار المپیا رخ دهد که به جراحی اورژانسی قلب باز در او منتهی شده بود که چندین ساعت به طول انجامید. این بازیگر ۱۰ روز پیش در لس آنجلس دیده شد در حالی که به نظر می رسید شرایط جسمانی مناسبی دارد. تصاویری از او در حال گشت و گذار با جیپ ارتشی هاموی اش در سانتا مونیکا دیده شده است.

 آرنولد شوارتزنگر

شوارتزنگر اولین فرد غیرنظامی است که یک خودرو هاموی نظامی خرید و راه را برای نسخه غیرنظامی این خودرو در سال ۱۹۹۲ باز کرد. تازه ترین کار آرنولد شوارتزنگر در سینما فیلم Kung Fury 2 و در نقش رییس جمهور است که در مرحله پس از فیلمبرداری قرار دارد. یکی دیگر از کارهای تازه او فیلم Triplets است که دنباله ای از فیلم Twins ساخته سال ۱۹۸۸ به شمار می آید.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

14 فیلم آرنولد شوارتزنگر که باید دید! + تصاویر

اسکی سواری آرنولد شوارتزنگر و کلینت ایستوود در تعطیلات سال نو! + تصویر

حمله فرد ناشناس به آرنولد شوارتزنگر در آفریقای جنوبی! + ویدئو

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها