صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : حذف سارا و نیکا و بازگشت بابا پنجعلی! / تغییرات فصل جدید « پایتخت »

حذف سارا و نیکا و بازگشت بابا پنجعلی! / تغییرات فصل جدید « پایتخت »

سارا و نیکا

حذف نقش سارا و نیکا و بازگشت نقش بابا پنجعلی با بازی علیرضا خمسه، مهمترین تغییراتی است که احتمالا در فصل جدید سریال پایتخت رخ می‌دهد.

انتشار خبر حذف ۲ بازیگر نوجوان در فصل جدید از سریال “پایتخت”، تاییدی می تواند باشد بر ساخته شدن این مجموعه برای نوروز ۱۴۰۰. ضمن اینکه اعلام حذف شخصیت های سارا و نیکا، در ساعت های اخیر با واکنش برخی از بازیگران اصلی این مجموعه همراه شده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از ایسنا، به نظر می‌رسد مراحل پیش تولید ساخت فصل جدید از سریال “پایتخت” در سکوت خبری آغاز شده باشد اما تاکنون خبری رسمی در این زمینه منتشر نشده است. با این حال حذف نقش سارا و نیکا و بازگشت نقش بابا پنجعلی با بازی علیرضا خمسه، مهمترین تغییراتی است که در همین گمانه زنی ها برای فصل هفتم از سریال “پایتخت” برشمرده می شود.

هرچند ویدئوی شامگاه گذشته دو بازیگر نوجوان این سریال که به نظر می رسد حواشی اخیرشان در فضای مجازی علت حذف آن‌ها از سریال تلویزیونی “پایتخت” است، برخی از این خبرها را از حد گمانه زنی فراتر برده و تایید می کند.

در پی انتشار ویدئویی از خواهران فرقانی که حذفشان از پایتخت ۷ را تایید می کرد، برخی بازیگران این سریال ـ مهران احمدی و بهرام افشاری ـ نسبت به این خبر واکنش نشان دادند و البته در این بین برخی بازیگران بی ربط به این مجموعه که عادت کرده اند، با هر اتفاق، اظهارنظری را مطرح و روانه فضای مجازی کنند، این بار هم ساکت ننشستند.

مهران احمدی ـ بازیگر نقش بهبود ـ که پس از غیبت در چند فصل، به “پایتخت ۶” برگشت، خواستار آن شده است که به این دو دختر بی احترامی نشود و بی جهت قضاوتشان نکنند؛ “شاید اگر شما در شرایط زندگی آن‌ها بودید اشتباهات بزرگتری را مرتکب می‌شدید.”

احمدی در بخش دیگری از اظهار نظرش آورده است که “این دو نوجوان هیچوقت ادعای بازیگری نداشتند” و تاکید کرده است: “دین ما و مرام ما همیشه به رسم قلندری و محبت و گذشت بوده است و نه انتقام و تنبیه و بی معرفتی.”

این بازیگر در پایان صحبت‌هایش نوشته است: “سازندگان محترم “پایتخت” ان شاءالله که موفق باشید!!!!”؛ جمله ای که تلویحا از غیبت دوباره بهبود در فصل جدید حکایت دارد.

بهرام افشاری نیز با تاکید بر اینکه سارا و نیکا فرزند “پایتخت” هستند و هیچ وقت ادعایی نداشتند، نوشته است، “مثل خود من که طرفدار “پایتخت” بودم و با آن رشد کردم.”

بازیگر نقش بهتاش از “پایتخت” به عنوان یک خانواده یاد کرد و نوشت “از همه مسوولان محترم که دلیل موفقیت و محبوبیت “پایتخت” را  نشان دادن تحکم خانواده و همدلی و بخشش می‌دانند، درخواست می‌کنم فرصت جمع شدن در کنار هم را به وجود بیارند. باشد در این روزها تلاش کنیم که دوباره لحظه‌ای هم وطنانمان را شاد کنیم.”

به گزارش ایسنا، فصل ششم از سریال پایتخت نوروز ۱۳۹۹ روی آنتن رفت که انتقادهایی را به روند داستان و فیلمنامه به همراه داشت. این فصل از “پایتخت” که در نهایت به دلیل شیوع کرونا ناتمام مانده بود با این وعده از سوی سازندگان همراه شد که پس از اتمام یا کاهش شیوع ویروس کرونا ادامه سریال تولید و پخش خواهد شد.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

شکایت نویسنده « پایتخت 6 » از برگزار کنندگان جشن حافظ

واکنش مهران احمدی به خبر اختلافش با سازندگان « پایتخت »

واکنش تند رئیس سازمان صدا و سیما به حواشی قسمت آخر « پایتخت 6 »

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها