صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : تیزر تبلیغاتی با با بازی تیموتی شالامه با الهام از فیلم ادوارد دست قیچی (Edward scissorhands)

تیزر تبلیغاتی با با بازی تیموتی شالامه با الهام از فیلم ادوارد دست قیچی (Edward scissorhands)

ادگار دست قیچی تیموتی شالامه

هنوز مشخص نیست که یکشنبه شب کدام تیزر تبلیغاتی بیش از همه در شبکه‌های اجتماعی بحث‌برانگیز خواهد شد و برنده‌ی رقابت، اما نیمه-دنباله‌ی «کادیلاک» برای فیلم «ادوارد دست‌قیچی» (Edward Scissorhands) با بازی «تیموتی شلمی» در نقش پسر «ادوارد دست‌قیچی» و «واینونا رایدر» در نقش پیشین خود در آن فیلم به کارگردانی «تیم برتون»، ممکن است یکی از آن‌ها باشد. این ویدیو برای کادیلاک مدل LYRIQ که در کوارتر چهارم سوپر بول ۲۰۲۱ روی ایر می‌رود، تنها بخشی از تبلیغات پرهزینه و پرستاره‌ی جنرال موتورز برای خودروهای الکتریکی جدیدش است.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، شخصیت «کیم» با بازی رایدر مادر «ادگار دست‌قیچی» است و به روشنی مانند پدرش دست‌قیچی. «جانی دپ» که در فیلم برتون نقش ادوارد را بازی کرد در این ویدیو غایب است، چرا که پس از شکست در پرونده‌ی شکایت از نشریه‌ی «سان»، در هالیوود به «رادیواکتیو» تشبیه شده و همه از او دوری می‌کنند. صدای شخصیت کیم روی ویدیو شنیده می‌شود که می‌گوید: «این داستان پسری است با دستان قیچی. نه، نه آن یکی.»

رایدر پیش‌تر در مصاحبه با «ورایتی» گفته بود که تمایل داشته در این ویدیوی تبلیغاتی بازی کند زیرا «از ایده‌ی بازی در کنار تیموتی را دوست» داشته است. ادگار نه می‌تواند با اتوبوس سفر کند، نه فوتبال بازی کند، و نه حتی کارش را در یک رستوران به درستی انجام دهد. اما وقتی کیم برای او یک خودروی LYRIQ می‌خرد، می‌تواند رانندگی کند و برای اولین بار لبخند بزند. صدای کیم ادامه می‌دهد: «و ادگار به سمت افق راند. اما نگران نباشید، هنوز گاهی برای شام به خانه برمی‌گردد.»

رایدر می‌گوید: «اینکه تیموتی نقش پسرم ادگار را بازی کرد بسیار سورئال بود. تیموتی یک انسان بی‌نظیر است – بسیار بااستعداد و مهربان. فوراً با او رابطه‌ی صمیمانه‌ای برقرار کردم.»

«دیوید شین» این ویدیو را برای جنرال موتورز کارگردانی کرده است، اما «تیم برتون» اجازه‌ی تولید آن را داده. برتون می‌گوید: «به ندرت پیش می‌آید اثری که به آن افتخار می‌کنید به حیات ادامه دهد و در طول زمان تکامل پیدا کند، حتی پس از ۳۰ سال. خوشحالم که می‌بینم ادگار با دنیای جدید سازگار شده! امیدوارم که هم هواداران و هم آن‌هایی که برای اولین بار دنیای ادوارد دست‌قیچی را می‌بینند از آن لذت ببرند.»

در یوتیوب ببینید:

 در آپارات ببینید:


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

جانی دپ از ترس بزرگش از تام هنکس هنگام بازی در فیلم « ادوارد دست قیچی » گفت

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها