صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : بین تام هاردی و هنری کاویل، کدامیک جیمز باند بعدی خواهد شد؟

بین تام هاردی و هنری کاویل، کدامیک جیمز باند بعدی خواهد شد؟

تام هاردی

در سال های پیش رو جیمز باند تغییرات زیادی خواهد داشت، بعد از آنکه قرار است جدیدترین قسمت این مجموعه با عنوان No Time To Die و با بازی دانیل کریگ بزودی منتشر شود. در شرایطی که مدتی است از تام هاردی به عنوان اصلی ترین گزینه بازی در نقش جیمز باند آینده یاد می شود، اکنون خبر می رسد که هنری کاویل بازیگر نقش سوپرمن جایگاه هاردی را تهدید می کند و او نیز از نامزدهای اصلی این نقش خواهد بود.

No Time To Die پایان راه و ماجراجویی های دانیل کریگ در نقش جیمز باند خواهد بود، بازیگری که در طی ۱۵ سال حضور خود در این نقش، در ۵ فیلم جیمز باندی بازی کرده است. اولین بازی کریگ در نقش جیمز باند در سال ۲۰۰۶ و در فیلم Casino Royale بود که مردانگی و خشونت جدیدی به نقش مامور ۰۰۷ بخشید. بدین ترتیب انتظار می رود یک انگلیسی سرسخت و خشن دیگر جایگزین او شود که باعث می شود شانس هاردی برای این نقش بیشتر شود. هاردی به خاطر نقش هایش در فیلم های کریستوفر نولان شناخته می شود، از جمله فیلم های Inception, Dunkirk و مجموعه فیلم های the Dark Knight. او همچنین در سریال محبوب Peaky Blinders نیز نقش الفی سولومونز را بازی می کرد که شخصیتی سرسخت داشته و خشونت خود را به وضوح نشان می داد.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، اگر چه این بازیگر ۴۳ ساله هنوز هم اصلی ترین شانس جانشینی دانیل کریگ در نقش جیمز باند به شمار می آید اما کاویل در هفته های اخیر فاصله خود را در این رقابت کاهش داده است. شهرت و محبوبیت کاویل به خاطر سال موفقی که در تلویزیون و سینما داشت رو به افزایش است. ماه آینده او نقش سوپرمن/کلارک کنت را در Zack Snyder’s Justice League تکرار خواهد کرد. این فیلم کاویل را در لباس مخصوص سیاه سوپرمن برای اولین بار نشان خواهد داد، شخصیتی که طرفداران دنیای کمیک های دی سی از زمان معرفی آن در Man of Steel، بسیار مشتاق دیدن دوباره آن هستند.

این بازیگر ۳۷ ساله نیز اکنون در حال فیلمبرداری فصل دوم سریال مشهور و محبوب The Witcher از سرویس نتفلیکس است که در آن نقش گرالت ریویایی را بازی می کند. هنری کاویل قبلاً در فیلم The Man from U.N.C.L.E در سال ۲۰۱۵ نشان داده که به عنوان یک مامور مخفی تا چه اندازه می تواند جذاب و موثر باشد. او در این فیلم نقش ناپلئون سولو را بازی می کند که در ظاهر مردی بسیار آرام و شیک پوش و در واقعیت یک مامور مخفی بسیار زبده و سرسخت است.

از دیگر شانس های نقش جیمز باند باید به جیمز نورتون بازیگر سریال McMafia اشاره کرد. بعد از او نیز نوبت به رژی ژان پیج اشاره کرد که اخیراً با بازی در سریال Bridgerton یک شبه مشهور شد و در شبکه های مجازی کمپینی برای انتخاب او به عنوان جیمز باند آینده راه اندازی شد. کریس همسوورث، ریچارد مدن و ادریس البا نیز از دیگر نامزدهای بازی در نقش جیمز باندهای آینده هستند.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

فشار کمپانی های تبلیغاتی به سازندگان « جیمز باند » برای فیلمبرداری مجدد سکانس ها!

« جیمز باند » از 8400 گالن کوکا کولا استفاده کرد!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها