صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : مصاحبه جنجالی مگان مارکل درباره خانواده سلطنتی انگلستان / آن ها نژاد پرست هستند!

مصاحبه جنجالی مگان مارکل درباره خانواده سلطنتی انگلستان / آن ها نژاد پرست هستند!

مگان مارکل

یک مصاحبه جنجالی دیگر درباره خانواده سلطنتی بریتانیا؛ دوشس مگان و همسرش شاهزاده هری از خاطرات خود گفته‌اند. مگان که مادرش سیاهپوست است، از جمله از گرایش‌های نژادپرستانه در خانواده سلطنتی سخن گفته است.

اهمیت مصاحبه مگان مارکل، دوشس ساسکس و همسرش شاهزاده هری با فرستنده آمریکایی “سی‌بی‌اس” تنها محدود به خانواده سلطنتی، رسانه‌های بریتانیا و مردم این کشور نمی‌شود. بسیاری از رسانه‌های بین‌الملل نیز گوشه‌هایی از این مصاحبه جنجالی را بازتاب داده‌اند.

به گزارش مووی مگ به نقل از دویچه وله، مگان در این مصاحبه از “تنهایی مرگبار” خود سخن گفته و حتی به “تمایل خود به خودکشی” اشاره کرده است. دوشس ساسکس در مصاحبه با این فرستنده تلویزیونی آمریکایی گفته است، “زندگی در قصر برای او چنان ملال‌آور و آزاردهنده بوده که بارها به خودکشی فکر کرده است”.

او در بخشی از مصاحبه گفته است که “درباره تمایل خود به خودکشی از دیگر اعضای خانواده سلطنتی طلب یاری کرده است اما این تنها همسر او بوده که به کمک او شتافته است”.

مگان در بخش دیگری از مصاحبه به گرایش‌های نژادپرستانه در خانواده سلطنتی بریتانیا اشاره کرده و بدون آنکه نام کسی را ببرد گفته است که در زمان بارداری “فرد یا افرادی درباره رنگ پوست احتمالی فرزندش گمانه‌زنی کرده و حتی از احتمال سلب لقب شاهزاده برای او سخن گفته بودند”. مادر مگان یک شهروند آمریکایی آفریقایی‌تبار است.

مگان بی آنکه توضیح بیشتری بدهد از تهدید به مرگ خود نیز سخن گفته است. در همین رابطه شاهزاده هری نیز در بخش دیگری از مصاحبه مشترک‌شان با “سی‌بی‌اس” گفته که “از تکرار تاریخ واهمه داشته است”. به نظر می‌رسد که اشاره هری به مرگ مادرش، دایانا بوده است.

هری از رفتار پدرش، شاهزاده چارلز انتقاد کرده و گفته است که “کمک چندانی از او در مقابله با این مشکلات دریافت نکرده و حتی پدرش به تلفن‌های او پاسخ نمی‌داده است”.

مگان و هری خانواده سلطنتی را ترک کرده و برای زندگی به آمریکا، به زادگاه مگان مهاجرت کرده‌اند. آن‌ها در انتظار تولد فرزند دوم خود هستند.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

نارضایتی خانواده سلطنتی انگلیس از فصل چهارم سریال « تاج »

25 سلبریتی مشهور که از ملکه بریتانیا عناوین سلطنتی گرفته اند + تصاویر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها