صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : برنامه تلویزیونی «The Talk» به دلیل حمایت شارون آزبورن از پیرس مورگان تعلیق شد!

برنامه تلویزیونی «The Talk» به دلیل حمایت شارون آزبورن از پیرس مورگان تعلیق شد!

شارون آزبورن

برنامه‌ی تلویزیونی «گفتگو» (The Talk) شبکه‌ی CBS به حالت تعلیق درمی‌آید تا به اظهارات جنجالی «شارون آزبورن» مجری آن رسیدگی شود. در یکی از اپیزودهای این برنامه‌ی زنده، آزبورن در گفتگوی پرشوری با همکارش «شریل آندروود» از اظهارات «پی‌یرس مورگان» در مورد «مگان مارکل» حمایت کرد. شبکه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده بود که تحقیقات لازم در مورد اپیزود چهارشنبه گذشته را آغاز می‌کند.

آزبورن در مورد اظهارات مورگان که گفته بود حرف‌های مارکل در مورد تمایل به خودکشی در زمان حضورش در خانواده‌ی سلطنتی بریتانیا و رفتار‌های نژادپرستانه‌ی اعضای آن خانواده را باور نمی‌کند گفته بود: «آیا حرف‌های مورگان را می‌پسندم؟ آیا با آنچه که گفت موافقت می‌کنم؟ نه. برای اینکه نظر خودش است. نظر من نیست… از او به‌خاطر آزادی بیان حمایت می‌کنم، او دوست من است.»

او در ادامه اضافه کرد: «نژادپرست نیستم… برای من رنگ پوست یا مذهب افراد مهم نیست. آیا انسان خوش‌برخوردی هستید؟ من شما را در این مورد قضاوت می‌کنم.»

آندروود در واکنش می‌پرسد: «به افرادی که از حمایت شما احساس کرده‌اند طرف نژادپرستی را گفته‌اید ه می‌گویید، هرچند که ممکن است موافقش نباشید؟» آزبورن جواب می‌دهد: «برای من دلیل بیاورید، بگویید او چه زمانی اظهارات نژادپرستانه به زبان آورده؟ احساس می‌کنم قرار است مرا روی صندلی برقی [اعدام] بگذارند چون از دوستم که به نظر برخی نژادپرست است حمایت کرده‌ام، آیا این حمایت باعث می‌شود نژادپرست باشم؟»

آزبورن پنجشنبه گذشته در صفحه‌ی توییترش عذرخواهی کرد و نوشت: «خطاب به تمامی رنگین‌پوستانی که به آن‌ها توهین شد و تمامی افرادی که از حرف‌های من گیج یا ناامید شدند باید بگویم که واقعاً متأسفم. مظطرب شدم، احساس کردم به من حمله شده، حالت تدافعی پیدا کردم و ترس و وحشت از اتهام نژادپرستی بر من غلبه پیدا کرد.»


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

پیرس مورگان به دلیل مخالفت با ادعای مگان مارکل از کار اخراج شد!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها