صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : تنها 36 درصد تماشاگران « Zack Snyder’s Justice League » را تا انتها تماشا کرده اند!

تنها 36 درصد تماشاگران « Zack Snyder’s Justice League » را تا انتها تماشا کرده اند!

لیگ عدالت زک اسنایدر

«لیگ عدالت زک اسنایدر» (Zack Snyder’s Justice League) پس از مدت‌ها انتظار و تلاش برای احیا دو هفته قبل از HBO Max به شکل یک فیلم چهار ساعته پخش شد. از آن زمان تاکنون وارنرمیدیا و شبکه آمار رسمی بینندگان را اعلام نکرده‌اند و احتمالاً مانند دیگر شبکه‌های استریم ویدیو این کار را نخواهند کرد.

این انتقاد به شبکه‌ها وارد شده که آن‌ها تنها در صورتی آمار بینندگان را گزارش می‌کنند که عناوین پربیننده شوند. با این همه، «سامبا تی‌وی» یکی از کمپانی‌های ثالثی است که در حوزه‌ی شبکه‌های استریم ویدیو تحقیق می‌کند و به‌تازگی آمار تازه‌ای از بینندگان «لیگ عدالت زک اسنایدر» ارائه کرده است. هرچند این آمار رسمی نیستند و از سوی وارنرمیدیا منتشر نشده‌اند، اما نزدیک‌ترین داده است آمار بینندگان واقعی.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، «سامبا تی‌وی» می‌گوید «لیگ عدالت زک اسنایدر» در اولین هفته‌ی اول توسط ۲.۲ میلیون خانوار دیده شده است. اما در محاسبه‌ی خانوارهایی که فیلم را «دیده‌اند» دستگاه‌هایی لحاظ شده که دست کم ۵ دقیقه از «لیگ عدالت زک اسنایدر» را پخش کرده باشند. بر همین اساس «سامبا تی‌وی» گزارش داه بود که «زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» به کارگردانی «پتی جنکینز» را ۳ میلیون خانوار در هفته‌ی اول دیده‌اند.

نقد فیلم « Zack Snyder’s Justice League » در مووی مگ را اینجا بخوانید.

اما آمار جالب‌توجه‌تر «سامبا تی‌وی» به این پرسش پاسخ می‌دهد که چند نفر از بینندگان فیلم «لیگ عدالت زک اسنایدر» را تا پایان دیده‌اند؟ در این گزارش آمده است که تنها ۳۶ درصد از خانوارهای آمریکایی کات چهار ساعته‌ی اسنایدر برای «لیگ عدالت» را به صورت کامل در هفته‌ی اول به نظاره نشسته‌اند. یا به عبارت دیگر ۸۰۰ هزار خانوار تماشای فیلم را به پایان برده‌اند. «سامبا تی‌وی» می‌گوید به صورت میانگین مخاطبین آمریکایی ۱۷۱ دقیقه از این فیلم ۲۴۲ دقیقه‌ای را دیده‌اند.

با وجود چنین آماری، همچنان این پرسش بی‌پاسخ می‌ماند که آیا «لیگ عدالت زک اسنایدر» عنوان موفقی بوده یا نه؟


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود:

حمله ری فیشر به کارگردان « لیگ عدالت » / رفتارش غیرحرفه ای و تهوع آور بود!

حمله ازرا میلر، بازیگر فیلم « لیگ عدالت » به یکی از طرفدارانش جنجالی شد! + ویدئو

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سیاوش
سیاوش
9 ماه قبل

راستش من هم موافقم. علاوه بر این؛
بعد دیدن مینی سریال ( به نظرم عااالی ) hbo the watchmen ( که به همه پیشنهاد میکنم ) رفتم سراغ فیلمش. کلا به یک ساعت نکشید فیلمو پاک کردم!!! شاید نباید اول سریال رو می‌دیدیم.
شاید من بد سلیقه باشم ولی به نظرم بهترين فیم اسنایدر اولین فیلمش بود… سپیده دم مردگان. اون موقع سنم خیلی کم بود و کلی باهاش حال کردم…