صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : فیلیمو به دلیل کیفیت نازل سریال « مردم معمولی » پخش آن را متوقف کرد!

فیلیمو به دلیل کیفیت نازل سریال « مردم معمولی » پخش آن را متوقف کرد!

مردم معمولی

پس از انتقادهای فراوان به کیفیت نازل سریال « مردم معمولی » در پلتفرم پخش آنلاین فیلیمو، این شرکت از ادامه پخش این سریال جلوگیری کرده و قسمت های قبل را هم از خروجی وب سایت خود حذف کرد.

فیلیمو در خصوص تصمیم خود بیانیه ای منتشر کرد و نوشت:« ۶ قسمت ابتدایی سریال «مردم معمولی» با توجه به شیوه جدید روایت و رویکرد تعاملی با مخاطبان از دسترس خارج شد.

پس از بررسی نظرات کاربران و مخاطبان در ۶ قسمت ابتدایی و تغییر در سبک سریال، گروه سازنده «مردم معمولی» و فیلیمو تصمیم به تغییرات گسترده گرفتند تا با رویکرد جدید قسمت هفتم را به عنوان قسمت نخست در دسترس مخاطبان قرار دهند.

بر اساس آمارهای به دست آمده قسمت هفتم سریال که از این به بعد به عنوان قسمت اول «مردم معمولی» در دسترس مخاطبان قرار دارد با رضایت ۸۰ درصدی مردم روبرو شده است.

احترام به سلیقه مخاطبان و نگاه تعاملی همواره جز دغدغه‌های عوامل سازنده سریال «مردم معمولی» و مدیریت مجموعه فیلیمو بوده و از همین رو تصمیم به تغییرات در این سریال نیز در همین راستا صورت گرفته است.»

سریال « مردم معمولی » طی ماه های گذشته در اغلب نظرسنجی های مردمی در آخرین رتبه از بابت سنجش میزان محبوبیت قرار داشته است.

رامبد جوان کارگردان و بازیگر نقش اصلی این سریال است.

برای خواندن نقد سریال « مردم معمولی » در مووی مگ اینجا کلیک کنید.

 

مطالب پیشنهادی:
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها