صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : دونالد ترامپ جونیور: آقای دینکلیج با شوخی «بازی تاج و تخت» با کوتوله ها مشکل نداشتید؟

دونالد ترامپ جونیور: آقای دینکلیج با شوخی «بازی تاج و تخت» با کوتوله ها مشکل نداشتید؟

پیتیر دینکلیج دونالد ترامپ جونیور

«دونالد ترامپ جونیور» به «پیتر دینکلیج» که بازسازی «سفید برفی و هفت کوتوله» (Snow White and the Seven Dwarfs) را یک «پس‌رفت لعنتی» خوانده بود معترض شد.

ستاره سریال «بازی تاج‌وتخت» (Game of Thrones) در مصاحبه با «مارک مارون» گفته بود: «تزویر بی‌داد می‌کند. واقعاً نمی‌خواهم به کسی توهین کنم، اما وقتی مفتخرانه اعلام کردند که یک بازیگر لاتین تبار را برای نقش «سفید برفی» انتخاب کرده‌اند، کمی تعجب کردم. هنوز قرار است داستان «سفید برفی و هفت کوتوله» را روایت کنید. لحظه‌ای درنگ کنید و ببینید می‌خواهید چه کنید. برای من به‌هیچ‌وجه منطقی نیست.»

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، سخنگوی دیزنی نیز در واکنش به این انتقاد به «ورایتی» می‌گوید: «برای جلوگیری از تقویت کلیشه‌های فیلم انیمیشن اصلی، رویکرد متفاوتی به این هفت شخصیت خواهیم داشت و با اعضای جامعه کوتاه‌قامتان مشورت می‌کنیم. با تولید فیلم پس از طی شدن پیش-تولید طولانی جزئیات بیشتری منتشر خواهیم کرد.»

اما سه‌شنبه این هفته، «دونالد ترامپ جونیور» مقاله «نیویورک پست» با عنوان «پس از اعتراض پیتر دینکلیج به استفاده از شخصیت‌های کوتوله، دیزنی در مورد سفید برفی تجدید نظر کرد» را به اشتراک گذاشته و می‌نویسد: «خیلی دارد مسخره می‌شود. در ضمن، به نظر می‌رسد که این بازیگر با شوخی‌های سریال «بازی تاج‌وتخت» با کوتوله‌ها مشکلی نداشته. به گمانم هیچ مشکلی وجود ندارد مگر اینکه پولش را بگیرید. هزینه مشاوره به دیزنی بهار سال ۲۰۲۲ پرداخت خواهد شد.»

یکی از کاربران توییتر در واکنش به اظهارات این سیاستمدار می‌گوید: «واضح است که مقاله را نخوانده‌ای و عنوان فیلم را درک نمی‌کنی.»

دینکلیج ادامه می‌دهد: «از یک جهت پیشرفت کرده‌اید اما هنوز می‌خواهید آن داستان عقب‌گردکننده لعنتی در مورد هفت کوتوله که در یک غار با هم زندگی می‌کنند را روایت کنید، چه غلطی می‌کنید، دوستان؟ آیا از جایگاهم برای پیشرفت در این زمینه استفاده نکرده‌ام؟ به گمانم به اندازه کافی صدایم شنیده نشده.»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها