صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : مذاکره آکادمی اسکار با بیانسه برای اجرای مراسم اسکار 2022

مذاکره آکادمی اسکار با بیانسه برای اجرای مراسم اسکار 2022

بیانسه

تهیه‌کنندگان اسکار نود و چهارم (Oscars 2022) مذاکره با «بیانسه» را آغاز کرده‌اند. این فوق ستاره با ترک «زنده بودن» (Be Alive) برای فیلم «شاه ریچارد» (King Richard) نامزد اسکار بهترین ترانه است.

 «ورایتی» گزارش داده است که «بیانسه» مذاکرات فشرده‌ای با تهیه‌کنندگان اسکار آغاز کرده تا این ترانه را با برقراری ارتباط ماهواره‌ای از زمین تنیس کامپتن کالیفرنیا در ابتدای مراسم اجرا کند. این پیشنهاد دوشنبه این هفته مطرح شده و سه منبع آغاز این مذاکره را تأیید کرده‌اند.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، سرنا و ونوس ویلیامز که زندگی آن‌ها در «شاه ریچارد» به تصویر کشیده شده، به همراه پدرشان ریچارد در این لوکیشن به تمرین تنیس می‌پرداختند. این احتمال وجود دارد که «ویل اسمیت» در کنار «بیانسه» ظاهر شود و سپس به سرعت به محل برگزاری مراسم برود. «ورایتی» می‌نویسد مذاکره با «بیانسه» ساده نیست و او به راحتی قراردادی را امضاء نمی‌کند، بنابراین احتمال لغو این پیشنهاد نیز وجود دارد. زمین‌های تنیس کامپتن در سال ۲۰۱۶ به ونوس و سرنا ویلیامز تغییر نام دادند.

«بیانسه» در سال ۲۰۱۵ چند قطعه از جمله «یاد بگیر که تنها بمانی» از بازسازی «شبح اپرا» (The Phantom of the Opera) را در مراسم اسکار اجرا کرده است. او در سال ۲۰۰۷ نیز به همراه «جنیفر هادسون» و «آنیکا نونی رز» ترانه‌هایی از «دریم‌گرلز» (Dreamgirls) و در سال ۲۰۰۹ به همراه «هیو جکمنن روی صحنه اسکار رفته است.

اسکار نود و چهارم یکشنبه ۲۷ مارس ۲۰۲۲ برگزار خواهد شد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها