صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : 500 هزار فالوور جدید برای خواننده گروه «BTS» تنها در 2 روز!

500 هزار فالوور جدید برای خواننده گروه «BTS» تنها در 2 روز!

Kim Taehyung

کیم ته هیونگ (Kim Taehyung)  با نام هنری وی (V) پس از وایرال شدن در مراسم گرمی ۲۰۲۲ بیش از ۵۰۰ هزار  فالوئر جدید در اینستاگرام به دست آورد و از این روی شاید بتوان او را رویداد اصلی جوایز گرمی امسال دانست. بیش از ۳۰۰ پست در رسانه‌های جهانی درباره او نوشته شد و حساب‌های کاربری تایید شده بسیاری به استایل، اجرا و تعاملاتش با سلبریتی‌ها پرداختند.

افزایش چشمگیر فالوئرهای اینستاگرام وی گواه این موضوع است. تعداد دنبال‌کنندگان او پس از مراسم گرمی تنها در دو روز از ۳۸.۵ میلیون به ۳۹ میلیون نفر رسید، که بیشترین تعداد فالوئر برای یکی از اعضای گروه پرطرفدار بی تی اس (BTS) محسوب می‌شود.

نمایش ۱۸ ثانیه‌ای ته هیونگ با اولیویا رودریگو (Olivia Rodrigo) حین اجرای ترانه کره Butter در بسیاری از پلتفرم‌ها وایرال شد. این ویدیو تنها در عرض ۲۴ ساعت پس از انتشار در تیک تاک میلیون‌ها بازدید به دست آورد.

در این ویدیو وی کارتی به اولویا نشان می‌دهد، در گوشش چیزی می‌گوید و او تعجب می‌کند. ارتش طرفدران این گروه کره ای کنجکاو بودند  بدانند وی در گوش اولویا چه گفته که باعث سرخ شدن و تعجب این خواننده برنده جایزه گرمی شده است، اما تاکنون جوابی دریافت نکرده‌اند.

اولویا رودریگو با جایزه بهترین هنرمند جدید، بهترین اجرای انفرادی پاپ و بهترین آلبوم موزیک پاپ مراسم گرمی به خانه رفت. اما ترانه Butter بی تی اس در بخش بهترین اجرای موسیقی پاپ دو نفره/گروهی مغلوب دوجا کت (Doja Cat)، رپر امریکایی شد.

حالا بدون اغراق می‌توان گفت ته هیونگ، این خواننده ۲۷ ساله، از حوزه موسیقی پاپ کره‌ ای خارج شده و همه جای اینترنت حضور دارد. بسیاری از حساب‌های کاربری بزرگ تجاری و طرفداران این گروه سوار بر این موج شده و از عکس‌های وایرال شب مراسم گرمی برای تبلیغ برند خود استفاده می‌کنند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi